Ecrin Su Çoban Ne Kadar Kazanıyor

Ecrin Su Çoban Ne Kadar Kazanıyor

Youtuber Ecrin Su Çoban Ne Kadar Kazanıyor

Youtube içerikleri sayesinde sıkça gündemde yer alan Ecrin Su Çoban Ne Kadar Kazanıyor? Kazancı NedirYoutube dan kaç para kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu merak doğrultusunda Ecrin Su Çoban Youtube Gelirini, Youtube Kazancını sizler için araştırdık.

Ecrin Su Çoban Ne Kadar Kazanıyor

Şu an abone sayısı 1.7 milyon. İddiaya göre; aylık kazancı 70 bin TL’yi geçiyor. Birçok markanın yıldız ismi olan Ecrinin bir Açılışta şarkı söylemesi için 90 bin TL istediği bile konuşuluyor.

Ecrin Su Çoban Youtubeden ne kadar kazanıyor
Ecrin Su Çoban Youtubeden ne kadar kazanıyor

Ecrin Su Çoban Kimdir?

Ecrin Su Çoban, 2006 doğumludur. İnternet dünyasında, dans, havuz, oyuncak dünyası, benimle hazırlan ve telefonumda neler var gibi Youtube videoları ile ünlenen Ecrin Su Çoban hakkında merak edilenler haberimizde… Ecrin Su Çoban nereli ve kaç yaşında?

Youtube kanalı üzerinden paylaşımları ile ciddi bir hayran kitlesine ulaşan Ecrin Su Çoban hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz… Ecrin Su Çoban kimdir? Nerede doğdu, kaç yaşında, boyu, kilosu, oynadığı diziler ve filmler…

Ecrin Su Çoban, 16 Kasım 2006 tarihinde Kocaeli’de dünyaya gelmiştir. 2018 yılında katıldığı O Ses Çocuklar yarışmasında gönülleri fetheden Ecrin su Çoban, yarışmada ilk olarak Nil Karaibrahimgil’in Kanatlarım Var Ruhumda isimli şarkıyı seslendirmiştir. Ardından çeyrek finalde Atiye’nin Ya Habibi ve yarı final de Gökçe Tik Tak şarkılarını söylemiş ardından finalde elenmiştir.

Ecrin Su Çoban’ın kendi ismi ile açmış olduğu Youtube kanalında 1.7 milyon üzerinde takipçisi bulunmaktadır. Ayrıca açtığı ikinci bir kanal olan Ecrin Su Çoban’ın Oyuncak Dünyası adlı kanalında da 45,4 bin takipçisi vardır.

Ecrin Su Çoban kaç para kazanıyor
Ecrin Su Çoban kaç para kazanıyor

Ecrin Su Çoban, 2019 yılında “Afili Aşk” dizisinin “Afili Aşk” şarkısını Aslı Demirer ile seslendirmiştir. Aynı zamanda 2019 yılında kariyerinde yeni bir adım atarak oyuncu olmuştur. Ecrin Su Çoban oyunculuk kariyerine 2019 yılında Masal Şatosu: Sihirli Davet sinema filmi ile merhaba dedi. Dizi, sinema ve eğlenceli videolar çekmeye devam eden Ecrin Su Çoban Kocaeli’de hayatını sürdürmektedir.

 

Ecrin Su Çoban 1.43 metre boyunda 32 kilo ve Akrep burcudur.

Ecrin Su Çoban’ın rol aldığı diziler ve filmler:

2019 – Masal Şatosu: Sihirli Davet (Sinema Filmi)
2019 – Alice Müzikali (Alice)

Danla BİLİC Ne Kadar Kazanıyor?

Kafalar Ne Kadar Kazanıyor?

Enes Batur Ne Kadar Kazanıyor?

 

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: