1. Anasayfa
 2. Petshop

Kedi Çipi Fiyatları

Kedi Çipi Fiyatları
Kedi Çipi Fiyatları
0

Kedi Çipi Fiyatları, yeni zamlar sonrasında sıklıkla araştırılan bir konu haline geldi. Kedi çipi fiyatına kolayca ulaşılabilmesi için uygulanan yerlerde Kedi çipi fiyatlarını detaylı olarak araştırdık ve sizlere sunuyoruz. Yazımızın devamında yeni ve zamlı haliyle Kedi çipi fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Kedi Çipi Fiyatları listesine geçelim.

Kedi Çipi Fiyatları

Bildiğiniz üzere evcil Kedilere çip takılması artık zorunlu hale getirildi. Bu takılan çiplerin amacı kedinizin kaybolma durumunda bulunması ve bilgilerinin sistemde kayıtlı olmasıdır. Çip taktırma işlemlerini veterinerlerde yaptırabilirsiniz. Son zamlardan sonra merak edilen Kedi Çiği Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Sizlerde yorumlar kısmında Kedi çipi fiyatı hakkında görüşlerinizi paylaşabilirsiniz.

Kedi ÇipiFiyatları
Kedi Çipi Fiyatı164 TL ile 217 TL aralığındadır.
Mikroçip İmplantasyon Ücreti76 TL ile 97 TL aralığındadır.
İl ve İlçe Tarım Müdürlüklerinde Çip Fiyatı92 TL‘dir.
Kedi çipi fiyatları

Hemen hemen bir çok klinikte bu ücret aynı aralıktadır. Belediyelerde uygulatırsanız biraz daha aşağısında maliyeti olabilir. Kedi Çipi Fiyatlını sizler için hazırladık. Bu konu haricinde Kedi çipi fiyatları ile ilgili merak ettiğiniz başka bir konu varsa içeriğimizin devamına göz atabilirsiniz.

Kedi Çipi Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. PetShop kategorimizde yer alan Kedi Çipi Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

kedi çip ücreti
kedi çip ücreti

Kedilerde çip takılması zorunlu mu?

Kedilerin kimliklendirilmesi ve kayıt altına alınmasına dair yönetmelik kapsamında evcil hayvanlara çip taktırmak zorunludur. Zorunluluk süresi 31 Aralık 2022’de sona ermiştir. Eğer evcil hayvanınız varsa ve henüz çiplenmediyse en hızlı şekilde çiplendirmenizi öneriyoruz. Aksi taktirde cezai işlem uygulanabilir.

Çip cezası ne kadar?

Kedilerin kimliklendirilmesi ve kayıt altına alınmasına dair yönetmelik kapsamında evcil hayvanlara çip taktırmak zorunludur. Çip taktırmayan evcil hayvan sahiplerine 3.642 TL cezai işlem uygulanacaktır.

Çip takılan kedi nasıl bulunur?

Evcil hayvan sahiplerinin iletişim bilgilerinin, evcil hayvanlarının mikroçip numarasına göre veri tabanına kaydedildiğinden emin olmaları gerekir. Evcil hayvanların kaybolduğu durumlarda; veterinerler, hayvan barınakları ve yerel belediyeler, evcil hayvanlarda bulunan bir mikroçip için tarama yapma olanağı bulur.

Kedi Çipi Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Kedi Çipi Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat listesi sizler için sürekli güncel tutulur ve doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenir.

Sizler için hazırladığımız Kedi Çipi Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta varsa lütfen iletişim sayfamızdan veya yorumlar kısmından bunu belirtiniz. Bu sayede hem doğru hem de güncel bilgiye okuyucularımız ulaşmış olacaktır.

kedi mikroçip fiyatları
kedi mikroçip fiyatları

Kedilere Çip Kaç Aylıkken Takılır?

Kedilere çip kaç aylıkken takılır? gibi sorular evcil hayvan sahipleri tarafından sıklıkla aratılmaktadır. Cevaba gelirsek;

 • Yeni doğan yani yavru kedilerde ilk 3 ay içerisinde çip taktırmak zorunludur.
 • Yeni sahiplenen yetişkin veya yavru fark etmez kedilere ise 60 gün içerisinde çip taktırmak zorunludur.

Kediye Çip Takılırken Canını Acıtır Mı?

Kediye çip takılırken canını acıtır mı? gibi sorularda oldukça sık araştırılmaktadır. Bu işlem profesyonel ellerce yapıldığı için endişe etmenize gerek yoktur. İşlem 2 dakika civarında sürer ve anestezi uygulanmaz. Kedimiz anlık olarak bir tepki verse bile bunu onun yararı için yaptığımızı lütfen unutmayın.

Özel Veteriner Kedi Çipi Fiyatları

Özel veteriner’de kedi çipi fiyatları 167 TL ile 217 TL aralığındadır.

Kedi Çipi Fiyat Bilgisi Güncel Midir?

Evet paylaştığımız Kedi Çipi Fiyat listesi günceldir ve haftalık olarak kontrol edilip güncellenir.

Kedi Çipi Fiyat Bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Kedi Çipi hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, veterinerler, İl Tarım Müdürlükleri veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen bilgi paylaşılmaktadır. Zaman zaman kendimiz giderek, yerinde görerek de fiyat listelerine ulaşmaktayız.

OKUMANIZI ÖNERDİĞİMİZ DİĞER İÇERİKLER; Köpek Çipi Fiyatları, Exotic Shorthair Fiyatları, Alman Kurdu Fiyatı

Kedi Çipi Fiyatları

Kedi Çipi gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Kedi Çipi Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  alk_
  Alkış
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım
 • 0
  mutlu
  Mutlu
 • 0
  _zg_n
  Üzgün

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir