1. Anasayfa
 2. Bilgilendirme

Koltuk Takımı Modelleri

Koltuk Takımı Modelleri
Koltuk Takımı Modelleri
0

Koltuk takımı, tek bir birim olarak işlev görecek şekilde tasarlanmış üç mobilya parçası grubudur. Kanepe, sandalye ve puftan oluşmaktadır. Mobilya üreticileri, bu öğelerin birlikte çalışma biçimine atıfta bulunarak ürün türlerini (kanepe, sandalye ve Osmanlı) tanımlamak için set terimini kullanırlar. Bir kümenin adı, monte edildiğinde nasıl göründüğünü ifade eder. Örneğin, iki kanepe ve bir sedirden oluşan bir takım, ikili kanepe, tek sedirli takım olarak anılacaktır. Koltuk takımı fiyatı modelden modele değişir. Bir koltuk takımı genellikle dört kişilik oturma düzeni olarak kullanılır. Seksiyonel bir kanepe de oturan insanlar için idealdir ancak aynı zamanda yemek masası olarak da işlev görebilir. 

Koltuk Takımı Ürünleri

Kanepeler, sandalyeler ve sedir çeşitleri farklı amaçlar düşünülerek oluşturulmuştur. Bir koltuk takımı genellikle dört kişilik oturma düzeni olarak kullanılır. Seksiyonel bir kanepe de oturan insanlar için idealdir ancak aynı zamanda yemek masası olarak da işlev görebilir. Yorgun bacaklar için akşam ışığı ve yumuşaklık sağlamak için pencere önüne bir kanepe yerleştirilebilir. İnsanlar ayrıca geceleri bir arkadaşının evinde ya da ucuz bir otelde kaldıklarında kanepeleri yatak olarak kullanırlar. Bir sandalye, konuşmaya eşlik etmekten daha çok ayaklık olarak kullanılır, ancak bu, her iki görevi de yapamayacağı anlamına gelmez. Bazı insanlar kanepeleri pahalı mobilya parçaları olarak görse de diğerleri onları her gün kullanabilecekleri uygun fiyatlı lüks ürünler olarak görüyor. Koltuk takımı fiyatları konusunda birçok detay unsur bulunuyor. Mobilya Diyarı sitesi üzerinden tüm modelleri görebilirsiniz.

Ürünler, bulunduğu ortamda rahat hareket etmenizi sağlayan en önemli mobilya parçalarından biridir ve her dönemde oldukça rağbet görmektedir. İşlev ve görünüm açısından kullanım ortamına büyük etkisi olan bu ürünler uzun yıllardır tercih edilmektedir. Bir kanepe modeli aradığınızda, müşterilere takım olarak sunulan veya tek parça olarak satılan seçenekleri göreceksiniz. Tüm çeşitlerin çeşitli yönleriyle farklı tasarımları vardır. Katlanabilir sistemler, kumaş dokuları, üretim malzemeleri ve görünüm gibi tüm detaylar her model için farklıdır. Çeşitleri incelerken, aralarından seçim yapabileceğiniz yüzlerce farklı renk ve desen olduğunu görebilirsiniz.

Koltuk Takımı Çeşitleri

Müşterilere sunulan koltuk takımı çeşitleri, klasikten sportif görünüme kadar çeşitlilik göstermektedir. 2 üçlü ve 2 tekli olarak tasarlanan takımda ayrıca 2 üçlü ve 1 tekli olarak tasarlanan model seçenekleri de bulunmaktadır. Düz renk veya desenlerde müşterilerin beğenisine sunulan setlerin yastık kılıflarında da farklı desen seçenekleri bulunuyor. Yeni nesil teknoloji ile üretilen ürünler çağın trendini tam olarak yansıtıyor. Modern çizgilerin klasik bir tarzla birleştiği takım elbise, şık görünümüyle göz dolduruyor. Kanepe, özel destekli sünger dokusu ile müşterilerine en üst düzeyde konfor sunar. Konforun yanı sıra her zaman ilgi odağı olan şık ve şık duruşu ile evinizde istediğiniz şık görünüme kavuşabilirsiniz. Otel ve mekân girişlerinde de sıklıkla tercih edilmektedir. Kumaş dokusu kullanım alanına göre değişiklik gösterebilir.

Koltuk Takımı Renklerinin Önemi

Koltuk rengi, müşterilerin model seçerken dikkat ettiği ana detaylardan biridir. Açık tonlardan koyu tonlara kadar geniş bir renk yelpazesi vardır. Takım olarak satılan modellerde her parçanın rengini ayrı ayrı belirtebilirsiniz. Hatta ihtiyaçlarınıza göre desenli bir seçenek de seçebilirsiniz. Modelin hareket kabiliyetini arttırmak için fermuar, düğme veya zımba gibi farklı detaylar eklenmiştir. Yastık kılıfları genellikle çıkarılabilir ve yıkanabilir. Ürün yelpazesi tüm yaş gruplarına ve tüm cinsiyetlere hitap etmektedir. Bu seçenekler, müşterinin ihtiyaçlarına göre şekillenen şık bir dekor ve konforlu bir ofis ortamı yaratmada önemli rol oynamaktadır. Ayakların yüksekliği stile göre değişebilir.

Ayrıca çeşitlerde kullanılan mobilya detaylarının renkleri de farklılık göstermektedir. Mobilya detaylarını beyaz, kahverengi veya siyah tonlarda kullanmak arasında seçim yaparken ortamda kullanılan mobilyaların tonunu göz önünde bulundurabilirsiniz. Kumaş renkleri arasında seçim yaparken aynı detaylar sorunludur. Koltuk markalarını araştırdığınızda birçok seçeneğin olduğunu göreceksiniz. Mobilya yapan birçok marka puf da yapıyor. 

Markalar, ürün tasarlarken müşterilerin istek ve ihtiyaçlarını ön planda tutar. Her ürün farklı malzemeler kullanır. Bu malzemelerin kalitesi ve dayanıklılığı uzun süreli kullanım için önemlidir. Tasarımda kullanılan kumaş dokusu müşterinin rahatlığı için silinebilir özelliktedir. Bu sayede olası gıda dökülmelerine veya farklı durumlara karşı önlem alabilirsiniz. En kaliteli kumaşlardan üretilen koltuklar için Mobilya Diyarı sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dekorasyon Önerileri

Koltuk Takımı ModelleriTOKİ İşyeri FiyatlarıBim iPhone X FiyatlarıÖzel Ambulans FiyatlarıSivas Somun Ekmek Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir