1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim iPhone X Fiyatları: Uygun Seçenekler Araştırması

Bim iPhone X Fiyatları
Bim iPhone X Fiyatları
0

Birçok kullanıcı için uygun fiyatlı bir iPhone modeli arayışı içerisindeyseniz, Bim mağazalarının iPhone X fiyatlarına göz atmanız iyi bir seçenek olabilir. İşte Bim iPhone X fiyatlarına dair güncel bilgiler:

 • Türkiye’de en düşük iPhone X fiyatı 6.100 TL iken Bim’de Apple iPhone X 64 Gb Fiyatı 4.999 TL tutarındaydı.
bim iphone x
bim iphone x

Bim iPhone X Fiyatları

Bim iPhone X satın almak veya hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız internette Bim iPhone X fiyatı araştırması yapar. Ekonomi hareketliliği yüzünden bu durum oldukça normaldir. Tamda bu noktada Fiyatinedir.net sitesi tam da bu konuda sizlere güncel fiyat bilgilerini sunmaktadır. Fiyat araştırma platformumuzdan güncel fiyat bilgilerine sürekli olarak ulaşabilirsiniz.

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Bim iPhone X Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Bim iPhone X Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz.

Son araştırmalarımız doğrultusunda ilgili kurumların mağaza, çağrı merkezi ve internet mecralarından toparladığımız güncel Bim iPhone X Fiyatları aşağıdaki gibidir;

 • Türkiye’de en düşük iPhone X fiyatı 6.100 TL iken Bim’de Apple iPhone X 64 Gb Fiyatı 4.999 TL tutarındaydı. Şuanda bim mağazalarında iPhone x satışı yapılmamaktadır.

Paylaştığımız Bim iPhone X Fiyatı güncel fiyatlardır. Unutmamak gerekir ki fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir bu noktada mağazadan, kuruluştan bilgi almak daha sağlıklı olacaktır. Fiyatınedir.net üzerinde yayınlanan fiyat bilgileri sadece kılavuz ve bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir, değişebilir bu durumda ilgili kurumlardan güncel fiyat bilgisini temin edebilirsiniz.

iphone x bim
iphone x bim

Bim iPhone X Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Bim mağazalarının iPhone X fiyatlarını düzenli olarak güncellemekteyiz. Ancak döviz kurundaki değişiklikler gibi faktörler nedeniyle fiyatlar anlık olarak değişebilir. Bu durumda, en güncel Bim iPhone X fiyatlarına mağazadan veya resmi iletişim kanallarından ulaşmanızı öneririz. Ayrıca, Bim iPhone X fiyatlarındaki değişiklikleri bizimle paylaşarak diğer kullanıcılara yardımcı olabilirsiniz.

TELEFONUMU NEREYE SATABİLİRİM?

BİM İPHONE X FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Carrefour Telefon Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

 • Bim iPhone X fiyatları kaç lira? Bim iPhone X fiyatları güncel olarak 4.999 TL’dir. Ancak bu fiyatlar zaman içinde değişebilir.
 • Bim iPhone X fiyatı doğru mu? Evet, sitemizde yer alan Bim iPhone X fiyat bilgileri güncel ve doğrudur. Güncellemeler düzenli olarak yapılır.

Bim iPhone X Fiyatları kaç lira?

Ekonomideki hareketlilik nedeniyle Bim iPhone X fiyatları zaman zaman değişebilir. Bu nedenle, Bim iPhone X fiyatlarını düzenli olarak takip etmek önemlidir. Sitemiz, Bim iPhone X fiyatları gibi birçok ürünün fiyat listesini haftalık ve aylık periyotlarla güncellemektedir.

Bim iPhone X Fiyatları Zamlanacak mı?

Bim iPhone X fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Bim iPhone X Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Bim iPhone X Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

BİM İPHONE X FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Metro Market Akıllı Telefon fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Bim iPhone X Fiyatı doğru mu?

Bim iPhone X fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Bim iPhone X fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Bim iPhone X Fiyatı gibi BİM ÜRÜNLERİ kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Bim iPhone X fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Bim iPhone X fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Diğer Yazılarımız;
A101 Marketlerinde iPhone 13 Almanın Tam Zamanı!
HangiKredi iPhone 14 Çekilişi
CEPTETEB Mobil iPhone 14 Çekiliş Kampanyası
ING Mobil iPhone 14 Pro Max Çekiliş Kampanyası
Vergisiz iPhone Fiyatları
QNB Finansbank Ekim Ayı iPhone 14 Çekiliş Kampanyası
iPhone 13 Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir