1. Anasayfa
 2. Nedir?

Ravencoin Nedir?

Ravencoin Nedir?
Ravencoin Nedir
3

Kripto Para Ravencoin Nedir?

Kripto para birimlerinden biri olan (RVN) Ravencoin fiyatı, son bir kaç içerisinde 10 kat yükseldi. Ravencoin yükselir mi? Ravencoin (RVN) nedir?

Ravencoin alınırmı
Ravencoin alınırmı

Geçtiğimiz yıllardan beri gündemde olmayı başaran kripto paralara olan rağbet sürekli artıyor. Herkesin öğrendiği Bitcoin den sonra dogecoin, ravercoin gibi kripto para birimleri yükselişe geçti.

Ocak ayından itibaren yükselişte olan ravencoinin yükselişi şubat ayında da devam ederek son dönemlerin en yüksek seviyesi 0,242 dolara ulaştı.

Ravencoin Artarmı
Ravencoin Artarmı

Ozaman, Ravencoin yükselir mi? Ravencoin (RVN) nedir? sorusunun yanıtını sizlerle paylaşalım.

RAVENCOİN ARTAR MI?

Ravencoin, 2019’da 0,080258 dolarla en yüksek fiyatını, 13 Mart 2020’de 0,008794 dolar ile en düşük fiyatını gördü. Toplam arzı 21 milyar RVN olarak belirlenen kripto para biriminin dolaşımdaki arzı 7.465.525.000 RVN civarındadır.

RVN Nedir
RVN Nedir

Sürekli yükselişte olan ravencoinin yükselişi şubat ayında da devam ederek son dönemlerin en yüksek seviyesi 0,242 dolara ulaştı.

Haftalık grafiği yüzde 375olan Ravencoin’in aylık grafiği ise yüzde 1235 oranlarına gördü.

RAVENCOİN (RVN) NEDİR?

ERC-20 protokollerine alternatif olarak görülen Ravencoin, Bitcoin’in hard fork’u kullanılarak geliştirildi.Bruce Fenton öncülüğünde başlatılıp geliştirilen bir proje, George RR Martin’in kaleme aldığı “Buz ve Ateş Şarkısı” romanındaki kuş dağıtım sisteminden almakta.

 

31 Ekim 2017’de çıkarılsa da madenciliğinin serbest hale gelmesiyle birlikte 3 Ocak 2018 yılı olarak kabul edilir. Madenciliği yapılan bir kripto para birimi olan Ravencoin,proof of work, yani iş/emek ispatı ile yapılıyor.

Ravencoin yükselirmi
Ravencoin yükselirmi

Ravencoin, güncel olarak şu an 1 RVN = 1,53 TL’dir.

 

Bugün 0,09 dolar seviyesinden 0,25 dolar seviyesine ulaşan Ravencoin 24 saatlik zaman dilimi içerisinde %100’ün üzerinde bir artış yaşadığı görülüyor.

Fit Brokoli Nedir?

Ravencoin Nedir?

Reboa Nedir?

Fiyat araştırması üzerine hizmet veren Fiyat bilgilendirme sitemiz ürün fiyatlarından, hizmet fiyatlarına kadar geniş bir yelpazede hizmet vermektedir. Bu konumuzda hatalı fiyat var ise iletişim bilgilerimizden bize bildirebilirsiniz. Güncel fiyatları fiyatinedir.net sitemizden anlık olarak takip edebilir, Güncel ve detaylı fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Web sitemiz güncel fiyat listelerini araştırarak sizlerle paylaşmaktadır. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerine ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Bizimle iletişime geçmek için İLETİŞİM sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 1
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir