Antikor Testi Fiyatları

Antikor Testi Fiyatları

Güncel Antikor Testi Fiyatları

Antikor Testi Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Antikor Testi Fiyatları fiyat bilgisine ulaştık ve eczanelerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Antikor Testleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Antikor Testi Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Antikor Testi fiyat bilgisi yer almaktadır. Antikor Testi fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak hastanelerden öğrenilmiştir.

antikor testi fiyat
antikor testi fiyat

Antikor Testi Fiyatı

 • Biruni Laboratuvarları
  Covid-19 spike antikor (IgG) test ücreti 150₺ (KDV dahil)’dir.
 • Yaşar Hastanesi
  Covid-19 spike antikor (IgG) test ücreti 110₺ (KDV dahil)’dir.
 • Datalab Laboratuvarı
  Covid-19 spike antikor (IgG) test ücreti 108₺(KDV dahil)’dir.
 • Gelişim Tıp Laboratuvarları
  Covid-19 spike antikor (IgG) test ücreti 135₺ (KDV dahil)’dir.
 • Türk Kızılay Sağlık A.Ş.
  Covid-19 spike antikor (IgG) test ücreti 108₺ (KDV dahil)’dir.
antikor test ücreti
antikor test ücreti

Antikor Testi Nedir?

Covid-19, son zamanlarda dünyayı etkisi altına alan ve hızla yayılım gösteren, hijyen kurallarına uyulmadığında daha da riskli bir hal alan hastalıktır. Korona virüse yakalanıp karantina sürecinden normal yaşama dönen hastaların virüse karşı bağışıklık kazanıp kazanmadığı merak ettikleri bir konudur. Ayrıca covid aşısından sonra aşının etkinliğini görmek için de antikor testi yapılır. Bütün merak edilen bu konuları açığa çıkaran testin adı antikor testidir. Antikor testi, kişinin korona virüs geçirip geçirmediğinin anlaşılması adına yapılan kan testidir. Aynı zamanda virüsü belirtisiz geçiren hastalarda da uygulanmaktadır.

Antikor testi nasıl yapılır?

Antikor testi, vücuda bulaşan virüslere karşı bağışıklık kazanılıp kazanılmadığını tespit etmeyi amaçlamaktadır. Antikor testi kişinin kanındaki antikorları kontrol etmektedir ve vücuda giren virüslere karşı antikorlar savaşmaktadır. Testler damardan kan alınarak yapılmaktadır. Hastadan alınan kan ile kişinin hastalığı geçirip geçirmediği veya aşı yapıldıysa aşının etkili olup olmadığı anlaşılmaktadır. Bu nedenle yapılması önerilmektedir.

Yaklaşık 2 senedir dünyanın ve ülkemizin covid-19 belasıyla uğraştığı bu zor dönemde Antikor Testi Fiyatları fazlasıyla aratılıyordu. Sizlere en net bilgiyi vermek için bu konuyu hazırladık ve okumanız için sunduk.

Antikor Testi Fiyatları – Bekunis Fiyatları – Nurofen Fiyatları – Rota Aşısı Fiyatları – Tetanoz Aşısı Fiyatları – Menenjit Aşısı Fiyatları – Grip Aşısı Fiyat – Devlet Hastanesinde Burun Estetiği Fiyatları

Antikor Testi Fiyatları – Diş Dolgu Fiyatları – Diş Kaplama Fiyatları – Gebelik Testi Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?