Bim Kulaklık Fiyatları

Bim Kulaklık Fiyatları

Bim Kulaklık Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Kulaklık fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Kulaklıklarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Kulaklık Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Kulaklık fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Kulaklık fiyatı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

steelseries kulaklik bim
steelseries kulaklik bim

Bim Kulaklık Fiyatları

Bim KulaklıkFiyatları
Bim’de Beyaz Freedom True Kablosuz Kulaklık Fiyatı899,00 TL
Bim’de Siyah Freedom True Kablosuz Kulaklık Fiyatı899,00 TL
Pulse M Kulaklık Fiyatı899,90 TL
Freedom True Kablosuz Kulaklık Fiyatı899,90 TL
Bim Kulaklık Fiyatları
anker a3331 fiyat
anker a3331 fiyat

Bim Kulaklık Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Kulaklık Markaları Nedir?

Bim’de satılan Kulaklık markaları Anker, Enjoy, Elite, Stereo ve Polosmart ve Steelseriestir.

Bim Kulaklık Fiyatı Ne Kadar?

Anker (A3331) Kablosuz Kulaklık = 349,00₺

Bim Mısır fiyatıBim Kulaklık fiyatıMigros Sucuk fiyatıŞok Limon fiyatıMigros Toblerone fiyatlarıMigros Manda sütü fiyatı  – Migros enginar fiyatları  – Migros peynir fiyatlarıŞok dondurulmuş ürünlerin fiyatı

bimde kulaklık fiyatları
bimde kulaklık fiyatları

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Steelseries Artic 1 İnceleme

Kutusunun tasarımı güzel, gerçi diğer kulaklıkların aldığı ödüller var bir tarafında, yanıltıcı olduğunu düşünüyorum ben. İçerisinden kulaklığın kendisi, PC için uzatma kablosu, silikonlu, dayanıklı bir kabloya benziyor ve mikrofonu çıkıyor.
Arctis 1, bilgisayarda, Mac’te, PS’da, Xbox’da, Switch’te, telefonunuzda, kısacası 3.5mm jack’ı olan her kaynakta kullanabileceğiniz bir kulaklık. Kulaklığın geneline plastik malzeme hakim, kalitesi, hissiyatı plastik bir kulaklık için normal ama segmentinde, segmentinin altında metal iskeletli rakipleri de mevcut. Şöyle bir esnettiğimde sağından solundan çatır çutur ses duymuyor, kafa bandı öyle kalın bir malzeme değil, ilk etapta sağlam değil bu diyebilirsiniz ama bu esnekliği kazandıran şeylerden biri de bu, kafama olmadı derdi yok.

Kaynak: DonanımHaber

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?