Bim Meze Fiyatları

Bim Meze Fiyatları

Bim Meze Fiyatları, son zamanlarda sıklıkla araştırılmaktadır. Meze tüketicilerinin Bim meze Fiyatına kolay bir şekilde ulaşabilmesi için bim meze fiyatlarını detaylı bir şekilde araştırdık ve siz okuyucularımız için derledik. Konumuzun devamında zamlı haliyle bim marketlerde satılan meze markalarına, çeşitlerine ve fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sözü daha fazla uzatmadan Bim Meze Fiyatları listesine geçelim.

Bim Meze Fiyatları

Gelen zamlardan sonra oldukça merak edilen Bim Meze Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Sizde yorumlar kısmında bim meze çeşitleri, markaları ve fiyatları hakkında fikrinizi belirtebilirsiniz.

Bim MezeFiyatları
200 Gr Rus Salatası Fiyatı12,95 TL
200 Gr Karışık Köz Salata Fiyatı22,55 TL
Atom Fiyatı23,50 TL
200 Gr Humus Fiyatı17,55 TL
200 Gr Patlıcan Salata Fiyatı17,45 TL
1 Kg Rus Salatası Fiyatı27,50 TL
1 Kg Çiğköfte Fiyatı25,50 TL
200 Gr Haydari Fiyatı18,20 TL
200 Gr Acılı Ezme Fiyatı18,10 TL
200 Gr Muhammara Fiyatı22,95 TL
200 Gr Şakşuka Fiyatı23,90 TL
300 Gr Çiğköfte Fiyatı19,95 TL
Zeytinyağlı Yaprak Sarma Fiyatı17,55 TL
200 Gr Mercimek Köftesi Fiyatı17,55 TL
200 Gr Antep Usulü Salata Fiyatı17,55 TL
200 Gr Şakşuka Fiyatı18,25 TL
180 Gr Çiğköfte Fiyatı9,90 TL
200 Gr Patlıcan Ezme Fiyatı21,50 TL
500 Gr Çiğköfte Fiyatı16,20 TL
200 Gr Fava Fiyatı18,50 TL
Bim Meze Fiyatları

Bim şubelerinde bulunan meze markalarını, çeşitlerini ve fiyatlarını okuyucularımız için derledik. Bunun haricinde bim meze fiyatları ile alakalı merak ettiğiniz başka bir konu varsa yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Bim Meze Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Bim Ürünleri kategorimizde yer alan Bim Meze Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

bim soğuk mezeler
bim soğuk mezeler

Bim Meze Çeşitleri Nelerdir?

Bim’de bulunan meze çeşitleri şu şekildedir;

 • Rus Salatası
 • Karışık Köz Salata
 • Atom
 • Haydari
 • Acılı Ezme
 • Çiğköfte
 • Şakşuka
 • Çiğköfte Dürüm
 • Patlıcan Ezme
 • Fava
 • Antep Usulü Salata
 • Humus
 • Patlıcan Salata
 • Rus Salatası
 • Muhammara
 • Zeytinyağlı Yaprak Sarması
 • Mercimek Köftesi

Yukarıdaki mezelerin fiyatlarına içeriğimizin üst kısmından ulaşabilirsiniz.

1 kg Meze Kaç Kişilik?

1 KG meze ortalama 7-9 kişiliktir. Tabii kişiden kişiye yeme durumu değişebileceği için biraz farklılık olabilir.

Bim Yoğurt Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Bim Meze Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Bim Meze Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta görürseniz aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirmeyi lütfen unutmayınız. Bu sayede en güncel ve doğru bilgiye ulaşabilir bilgilendirebiliriz.

bim meze çeşitleri
bim meze çeşitleri

Bim Meze Fiyatı  listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Bim Meze Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Bim Meze Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Bim Meze Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Bim Meze Fiyatları, Bim Meze fiyatı, Bim Meze ne kadar? Bim Meze kaç para, zamlı Bim Meze fiyatları. Bim Meze fiyat bilgisi, Bim Meze fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz.

Bim meze çeşitleri ve fiyatları

Okumanızı Önerdiğimiz İçerikler; A101 Çiğköfte fiyatları, A101 Künefe fiyatları, Bim peynir fiyatları, Bim Kadife Tatlısı Fiyatları

Bim Meze gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Yoğurt Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?