Bim Mouse Fiyatları

Bim Mouse Fiyatları

Bim Mouse Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Mouse fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok teknolojik ürün pandemi ve döviz fiyatları nedeniyle zamlandı. Mouselarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Mouse Fiyatı ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Mouse fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Mouse fiyatı yeni yıl içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

bim mouse
bim mouse

Bim Mouse Fiyatları

Bim MouseFiyatları
M235 Kablosuz Mouse Fiyatı349,00 TL
Steelseries Oyuncu Mouse Fiyatı595,00 TL
Polosmart Pswm15 Wireless + Bluetooth Mouse Fiyatı69,00 TL
Polosmart Sessiz Kablosuz Mouse Fiyatı89,00 TL
Bim HP Mouse Fiyatı69,90 TL
HP X200 Fiyatı89,90 TL
Bim Mouse Fiyatları
bimdeki mouse
bimdeki mouse

Bim Mouse Fiyatı ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Mouse Markaları Nedir?

Bim’de satılan Mouse markaları Steelseries, Razer, Trust, X, Hpdir.

Bim Mouse Fiyatı Ne Kadar?

Steelseries Rival 3 = 595,00 TL

bim oyuncu mouse
bim oyuncu mouse

Steel Series Rival 3 İncelemesi

SteelSeries Rival 3 fareyi piyasada yaklaşık 219₺ civarında fiyatla bulabilmek mümkün ve bizce iyi bir fiyat/performans oranı sunuyor. Rival 3 özellikle herhangi bir oyun türüne yönelik pazarlanmıyor ve her tür ciddi oyunculukta kullanılabilecek bir model. 8500 CPI hassasiyet fazlasıyla yeterli ve sensör takip konusunda oldukça başarılı. Yüksek ömürlü Omron anahtarların ve polimer malzemenin kullanımı da, yapılan yatırımın uzun ömürlü olmasını sağlayacaktır.

Kaynak: Technopat

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir. BİM, mağaza sayısı ve cirosunu istikrarlı bir biçimde artırma politikasını 2020 yılında da sürdürmüştür.

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?