Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Bim Sıvı Yağ Fiyatı merak eden kullanıcılar, Bim Sıvı Yağ Fiyatları veya Bim Sıvı Yağ Fiyat araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması web sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Güncel Bim Sıvı Yağ Fiyatları bilgisine buradan her zaman ulaşabilirsiniz. Sizler için Güncel Bim Sıvı Yağ FiyatıZamlı Bim Sıvı Yağ Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Bim Sıvı Yağ Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz. Bim Sıvı Yağ gibi sık tercih edilen ürün veya hizmetlerin fiyatları sıklıkla değişkenlik göstermektedir. Tamda bu konuda sizler için güncel fiyat listeleri takip ederek paylaşımda bulunuyoruz. Fiyatinedir.net hizmet sitemizde Bim Sıvı Yağ gibi aradığınız diğer ürün veya hizmetlerinde fiyatlarına ulaşabilir, detaylı karşılaştırmalar ile en uygun fiyatı bulabilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Bim Sıvı Yağ Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya, kuruluşa, firmaya göre farklılık göstermektedir.

Güncel Bim Sıvı Yağ Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Bim Sıvı Yağ Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz. Belirli aralıklar ile fiyat listemizi güncellemekteyiz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Bim Sıvı Yağ Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Bim Sıvı Yağ Fiyatı ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Bim Sıvı Yağ Fiyatı yer almaktadır. Peki, bu zam durumu Bim Sıvı Yağ fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Bim Sıvı Yağ Fiyatı ne kadar? Zamlı Bim Sıvı Yağ fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık. Fiyat listemizi sürekli güncel tutmayı amaçlamaktayız. Lütfen eksik veya hatalı gördüğünüz bilgiyi bizimle paylaşınız. Bu sayede yeni ve doğru bilgiye ulaşmış oluruz.

bim ayçiçek yağı
bim ayçiçek yağı
Bim YağFiyatları
5 LT Orkide Ayçiçek Yağı Fiyatı169,50 TL
5 LT Yudum Ayçiçek Yağı Fiyatı169,50 TL
5 LT Abalı Ayçiçek Yağı Fiyatı165,50 TL
5 LT BirYağ Ayçiçek Yağı Fiyatı63,95 TL
5 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı160,50 TL
2 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı69,50 TL
1 LT Sole Ayçiçek Yağı Fiyatı34,90 TL
2 LT Sırım Riviera Zeytinyağı Fiyatı107,90 TL
1 LT Sırım Riviera Zeytinyağı Fiyatı59,95 TL

Paylaştığımız Bim Sıvı Yağ Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar halinde Bim Sıvı Yağ Fiyat listesi güncellenmektedir. Liste sizler için sürekli güncel tutulmaktadır.

Bim Sıvı Yağ gibi ürün veya hizmete ödeme yapmadan önce gerekli incelemeler ve karşılaştırmaları yaparak en uygununu tercih etmenizi tavsiye ederiz. Fiyat ve performans öncelikli tercihiniz olmalıdır. Sitemizi takip ederek gerekli karşılaştırma ve fiyat araştırmalarını rahatça yapabilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Bim Sıvı Yağ Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

sole ayçiçek yağı
sole ayçiçek yağı

Bim Sıvı Yağ Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

En Ucuz Ayçiçek Yağı Fiyatları Yazımıza BURADAN bakabilirsiniz.

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Bim Sıvı Yağ Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Bim Sıvı Yağ Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Bim Sıvı Yağ fiyatı? Güncel Bim Sıvı Yağ fiyatı ve ucuz Bim Sıvı Yağ Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bim Sıvı Yağ Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bim Sıvı Yağ Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet, Paylaştığımız Bim Sıvı Yağ fiyat bilgisi günceldir ve haftalık olarak güncellenmektedir.

 • Bim Sıvı Yağ Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Paylaştığımız Bim Sıvı Yağ hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar ve çağrı merkezlerinden temin edilmektedir.

Bim Sıvı Yağ gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda mutlaka kullanıcı, tüketici yorumlarını da okumanızı tavsiye ederiz. Bu sayede para vereceğiniz ürün veya hizmetin artı ve eksi yönlerini değerlendirip daha doğru bir sonuca varabilirsiniz.

Fiyatı Nedir ?

2 YORUM

 1. Avatar
  Necati KONAKCI

  19/11/2021 tarih ve saat 14.26 gibi internetten yağ fiyatlarına baktığımda yazan aynen şöyleydi.
  BİM AYÇİÇEK YAĞ FİYATLARI
  Sole Ayçiçek Yağı 1 Lt : 8.95 TL
  ” ” ” 2 Lt : 16.95 TL
  ” ” ” 5 Lt : 36.95 TL

  Aynı sayfanın devamında ise yazan rakamlara bir bakın.
  Sole Ayçiçek yağı 5 Lt : 82.90 TL
  ” ” ” 2 Lt : 46.50 TL
  ” ” ” 1 Lt : 28.90 TL

  Geçtiğimiz günlerde Bim şubesinin birine uğradığımda ise raflarda 5 Lt lik yağ yoktu. Neden acaba. Dolar yükselirken acilen zam yapma yarışına giriyorsunuzda acaba dolar düşmeye başladığında neden indirim yapma yarışına girmiyorsunuz.
  Üstelik yukarıda yazdığım fiyatlara dikkat edin. Şimdi yorumunuzun ne olacağını ben size peşinen söyleyeyim. İlk yazılan fiyatlar 2021 yılı başlarıydı. Diyeceksiniz. Ama orada yapmanız gereken 2021 Bim Yağ fiyatları değil. 2021 Ocak-Şubat-Mart-Nisan gibi fiyatlarımız olmalıydı.
  Buradan ben şunu anlarım. Bim de yağ fiyatları çok uygunmuş deyip marketinize koşarım. Ancak markette 82 Tl fiyatı görünce şok olurum..
  Bu da şunu gösterir ALDATICI REKLAM. Saygılarımla

  • Avatar
   Fiyatı Nedir ?

   Necati Bey Merhaba,

   Bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz. Buradaki kızgınlığınızın Bim’e olduğunu anlıyoruz. Fiyatlar normalde haftalık ve aylık periyotlar ile güncelleniyor. Son dönemdeki dövizdeki hızlı değişkenlik ekonomideki olumsuz etkiler fiyatlarda neredeyse günlük değişime yol açtı burada da ufak gecikmeler söz konusu oldu. Fakat bahsedilen gibi 5 LT 36,95 TL gibi bir fiyat sitemizde hiç bir zaman gösterilmedi, başka sitede gördüğünüzü varsayıyoruz. Sitemizde ilk fiyat girişinde Bim Sole 5 litrelik yağ 60 TL üzeri başladı. Tekrar teşekkür eder iyi günler dileriz.