1. Anasayfa
 2. Carrefour Ürün Fiyatları

Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları

Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları
Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları
0

Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları listesinden güncel Carrefour kurbanlık fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Sizler için hazırladığımız Carrefour Kurbanlık Fiyat listesini, Carrefour şubelerinden, çağrı merkezlerinden ve internet sitelerinden edinmekteyiz.

Carrefour Kurbanlık Fiyatları

Hazırladığımız Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları listesinde geçmiş döneme ait fiyatlara da ulaşabilir karşılaştırma yapabilirsiniz.

 • Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (17 KG) Kıvırcık Koç beklenen fiyatı 6.750TL‘dir.
 • Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (20 KG) 7 Hisseli beklenen fiyatı 8.000TL‘dir.
 • Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (24 KG) 7 Hisseli beklenen fiyatı 9.500TL‘dir.
Carrefour Kurbanlık Fiyatları2022 Fiyatları2023 Fiyatları
Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (17 KG) Kıvırcık Koç3.450TL6.750TL
Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (20 KG) 7 Hisseli4.000TL8.000TL
Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (24 KG) 7 Hisseli4.900TL9.500TL
Carrefoursa Kurbanlık 1/7 Hisse Fiyat Tablosu

Her sene olduğu gibi bu senede Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatlarında Axess’e özel ortalama 200 TL indirim yapması beklenmektedir.

CarrefourSA
Carrefour Kurbanlık Fiyatları
Carrefour Kurbanlık Fiyatları

Carrefoursa Kurban

29 yıldır kurbanda güvenilir adres olarak hizmet veren CarrefourSA bu yıl da sizlerle beraber Kurbanlık hizmeti vermektedir. Kurbanlık hisse Siparişlerinizi 9 taksit ile kapınıza kadar ücretsiz teslimatla hizmet etmektedir.

Carrefoursa Kurban
Carrefoursa Kurban

Carrefoursa Kurbanlık Kolisi İçeriği

Carrefoursa Kurbanlık Kolisi içerisinde neler olacak? Bir adet kurbanlık dananın kesilip kemiksiz hale getirilmesinden sonra, 1/7 oranında eşit hissesi ve sakatatları (karaciğer, böbrek ve yürek) bulunur.

Carrefoursa Kurbanlık Kolisi İçeriği
Carrefoursa Kurbanlık Kolisi İçeriği

Koli kurban yapılan tüm işletmeler, hijyen ve gıda güvenliği denetiminden geçerek CarrefourSA Kalite Güvence Müdürlüğü tarafından onaylanmaktadır. Bu yıl Covid-19 yönünden mevzuatlara uygun tüm tedbirler denetim kapsamımıza dahil edilmiştir. Tüm işletmelerde çalışacak olan personellere hijyen ve gıda güvenliği eğitimlerinin yanında Covid-19 tedbirleri eğitimi de kapsama alınmıştır.

Veteriner Hekimler kurban bayramında kesim, parçalama ve paketleme alanlarında aşağıdaki hususlara dikkat edilmesi ve yerinde kontrolü için görev almaktadır.

 • Personelin maske kullanması,
 • Sosyal mesafe kurallarına uyulması,
 • Her vardiya girişinde ateş ölçümü yapılması,
 • Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı dezenfektan bulundurulması,
 • Çalışma alanı ve personel hijyeni için dezenfektanların kullandırılması.

Carrefoursa Kurbanlık Süreci

 • Satın Alma

Kurbanınızı CarrefourSA.com ya da mobil uygulamasından peşin ya da taksitle satın alabilirsiniz.

 • Vekalet Verme

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın fetvasına istinaden ödeme yaptıktan sonra vekalet vermiş sayılırsınız.

 • Hekim Kontrol

Kurbanlıklarınız, veteriner hekimlerimiz tarafından kontrol edilerek alınır.

 • Kesim

Kesimlerimiz esnasında din görevlisi, veteriner hekimler ve noter hazır bulundurulmaktadır.

 • SMS Bilgisi

Kurbanınızın kesim bilgisi, vereceğiniz numaraya SMS yolu ile iletilir.

 • Teslimat

Ücretsiz kesilen kurbanınız parçalara ayrılarak, seçeceğiniz gün (Bayramın 2., 3. ya da 4. günü) ve saat aralığında size teslim edilir.

Neden kurbanımı CarrefourSA’dan almalıyım?

 • Kurbanlıklar Özenle Seçilir

%100 yerli besi kurbanlıklar Afyonkarahisar ve Aydın’daki çiftliklerde özel olarak, uzmanlar ve veteriner hekimlerin kontrolünde yetiştirilir. Kurbanlık vasfı taşıyan, büyükbaş kurbanlığınız için 2 yaşından büyük hayvanlar, küçükbaş kurbanlıklar için ise 1 yaşından büyük hayvanlar CarrefourSA tarafından satışa sunulur.

 • Uzman Kontrolünde Kesim Yapılır

%100 yerli besi kurbanlıklar, CarrefourSA bünyesindeki uzman veteriner hekimlerin kontrolü ve gözetimi altında kesilir.

Bu sayede hayvanlardan insanlara geçebilen tüberküloz, şarbon, brusella gibi bakteriyel viral ve paraziter hastalıklardan korunursunuz.

Kurbanlık koli sevkiyatı soğuk zinciri kırılmadan soğutuculu araçlarla sipariş verilen marketlere teslim edilir. Marketlerimizden de sizlerin kapısına getirilir. Kurbanlıklar sofranıza ulaşıncaya kadar her aşamada halk sağlığı ve gıda güvenliği esas alınır.

 • Kesimler Zamanında Yapılır

Din görevlisi ve noter eşliğinde kurbanlık kesimine bayramın 1. günü bayram namazından sonra başlanıp, kurban kesimi 3. günü gün batımında bitirilir. Sizlere de seçtiğiniz gün ve saat aralığında teslim edilir.

Carrefoursa
Carrefoursa

Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

CarrefourSA’da kurbanlık fiyatları ne kadar?

Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (17 KG) Kıvırcık Koç 6.750TL, Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (20 KG) 7 Hisseli 8.000TL, Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatı (24 KG) 7 Hisseli 9.500TL beklenen fiyatlardır.

Kurbanlık payı ne kadar?

Carrefoursa da kurbanlık payı seçtiğiniz kilo cinsi üzerinden 1/7 hisse ile bölünmektedir. Ayrıca eve gelen; Kurbanlık etin 3 bölüme ayrılması önerilmiştir. 3 bölümden 2 bölümü evin dışındakiler için, kalan 1 bölümü ise ev halkı için ayrılmalıdır. Aile üyeleri dışında kalan insanlara ayrılan 2 bölümlük kurban payı, ihtiyaç sahibi olan insanlar için ve komşular için ayrılmalıdır.

Kurbanlık kaç hisse girilir?

kurban hisse sayısı 7 olarak belirlenmiştir. Ancak kişiler 2 ya da 3 kişiyle de hisseli bir şekilde büyükbaş kurbanlık satın alabilmektedir. Belirtilen 7 sayısı maksimum sayıdır. Minimum hisse ise 2 kişi olmalıdır.

Carrefoursa kurban vekalet verme nasıl yapılıyor?

Diyanet İşleri Başkanlığı’nın fetvasına istinaden ödeme yaptıktan sonra vekalet vermiş sayılırsınız.

Carrefoursa Kurban 4. gün istenirse indirim oluyor mu?

Carrefoursa da 4.gün kurban teslimi istenirse ufak bir indirim yapılmaktadır.

Carrefoursa Hakkında

Dünyanın lider perakende zincirlerinden Carrefour Grubu’nun Türkiye’deki ilk marketini 1993 yılında İstanbul İçerenköy’de açmasıyla hiper market konseptini Türkiye’ye getiren ilk firma olmuştur. 1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucunda CarrefourSA olarak yenilendik ve ilk CarrefourSA marketini 1997 yılında Adana’da açıldı.

2013 yılında yönetimin Sabancı Holding’e geçmesiyle oluşturulan yeni stratejiler doğrultusunda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda yatırımlarımızı hayata geçirerek sektörün öncü perakendecisi olma iddialarını korudular.
Sektörde bir ilk olarak 2017 yılında müşterilerine market içinde gastronomik bir deneyim yaşatmak amacıyla hayata geçirdikleri “Lezzet Arası” restoranları ve 2020 yılında yerel esnaf ve girişimcileri destekleyerek CarrefourSA çatısı altında buluşturmak üzere başlattıkları “Bayilik” sistemi ile “Yeni Nesil Market” vizyonu doğrultunda büyümeye devam etmektedir.

Carrefoursa Kurbanlık Hisse Fiyatları

İlgili Bağlantılar;

Migros Kurbanlık Fiyatları

A101 Kurbanlık Fiyatları

Bim Kurbanlık Fiyatları

Kurbanlık Fiyatları

Lösev Kurbanlık Bağış Fiyatları

Metro Market Kurbanlık Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir