1. Anasayfa
 2. Ekonomi Haberleri

Emekliye 17 KG Kıyma İkramiye Müjdesi(!)

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısının sonrasında emeklilere, bir kereye mahsus olmak üzere 5 bin TL ikramiye verileceğini kamuoyuna açıkladı.

Emekliye 17 KG Kıyma İkramiye Müjdesi(!)
Emekliye 17 KG Kıyma!
0

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi toplantısının ardından açıklamalarda bulunan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, emeklilere bir defaya mahsus olmak üzere 5 bin TL ikramiye ödemesi yapılacağını duyurdu.

Fiyatı Nedir yaptığı araştırma ile Emekliye verilecek 1 defaya mahsus olan 5000 TL’nin ortalama 17 KG Dana Kıymaya tekabül ettiğini belirtiyor(!)

5000 TL - 17 KG KIYMA
5000 TL – 17 KG KIYMA

Emekliye Bir Defaya Mahsus 5000 TL İkramiye

Erdoğan, “Emeklilerimizin sıkıntılarını hafifletmek için kasım ayı ortasında ödenecek şekilde 1 defaya mahsus 5 bin TL ikramiye ödemesi yapmayı kararlaştırdık. Maaşlar için yeni düzenlemeleri ayrıca yapacağız” dedi.

Erdoğan, İsrail’in Gazze’ye yönelik saldırılarını da kınadı. Erdoğan, “İsrail, devlet gibi değil örgüt gibi davranırsa, sonunda örgüt gibi muamele görmeye başlayacağını unutmamalıdır. İsrail’de sivillerin öldürülmesine karşı çıkıyoruz, aynı şekilde Gazze’deki masumların sürekli bombardımana maruz bırakılmasını asla kabul etmiyoruz” ifadelerini kullandı.

Erdoğan, enflasyonla mücadeleye de vurgu yaparak, “Enflasyondaki yüksek oranda artışlar tüm dünyanın sorunu. Enflasyonun yol açtıklarının üstesinden geleceğiz” dedi.

Erdoğan, fırsatçıların da uyardı. Erdoğan, “Sadece belirsizlik ortamını fırsat bilip 3 kuruş fazla kazanmak için kötülük edenler kendi geleceğini sabote ediyor. Milletimden fırsatçılara hak ettikleri cevabı, gerektiğinde malını satın almayarak, ahlaksızlığı ifşa ederek vermesini istiyorum” dedi.

Var ki Yiyoruz!

ABD Green Card Başvurusu Nasıl Yapılır? Adım Adım Rehber

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 1
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir