İrem Helvacıoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

İrem Helvacıoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

İrem Helvacıoğlu Namı Diğer İpek Gümüşçü Ne Kadar Kazanıyor?

Heyecanlı bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Baş Belası dizisi başrollerinden İpek karakterine hayat veren İrem Helvacıoğlu bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda İrem Helvacıoğlu bölüm başı ne kazandığıNe kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık. İrem Helvacıoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

İrem Helvacıoğlu Bölüm başı ne kadar alıyor
İrem Helvacıoğlu Bölüm başı ne kadar alıyor

İrem Helvacıoğlu Ne Kadar Kazanıyor?

Güzelliğiyle dillere destan olan HELVACIOĞLU Baş Belası dizisinden bölüm başına 80 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun reklam vb. gibi ekstra gelirleri mevcuttur.

İrem Helvacıoğlu kazancı
İrem Helvacıoğlu kazancı

İrem Helvacıoğlu Kazanç

Güzel, şık, bakımlı, zevkli bir kadın. Son derece zeki, gözlem yeteneği yüksek, beden dili ve insan psikolojisini okuma konusunda uzman.

İrem Helvacıoğlu kazanç
İrem Helvacıoğlu kazanç

Hareketli, enerjik, biraz fazla konuşuyor. Psikoloji mezunu olmasına, üzerine bir de klinik psikoloji alanında yüksek lisans yapmasına rağmen hiç çalışmamış, erken yaşta evlenip ev kadını olarak sürdürmüş hayatını. Hayatı boyunca hiç maddi sıkıntı çekmemiş. Cemiyette yani sosyetede sevilen bir sima olmuş.

İrem Helvacıoğlu sevgilisi
İrem Helvacıoğlu sevgilisi

Canından çok sevdiği bir oğlu var. Onun için her türlü fedakarlığı yapmaya hazır, her zorluğa katlanabilir. Polisiye meraklısı. Konusu polisiye olup da okumadığı kitap, izlemediği film kalmamış.

İrem Helvacıoğlu
İrem Helvacıoğlu

Büyük bir arşivi var. Kocasının hataları nedeniyle İpek’in hayatı alt üst oluyor. Art arda yaşadığı beklenmedik olaylar zinciri sonucunda cemiyet hayatının incisi, ev kadını İpek’in yeni bir kimliği oluyor ve emniyette göreve başlıyor. Yedi düvelle barışık, iletişim uzmanı İpek’in karşısına duvarlarını bir türlü yıkamadığı Şahin çıkıyor.

İrem Helvacıoğlu

2 Şubat 1990’da Almanya’da doğan İrem Helvacıoğlu, oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldı. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde ilk kez izleyici karşısına çıktı.

 

Daha sonra Muhteşem YüzyılKurtlar Vadisi PusuGüneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No.: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırdı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırdı.

İrem Helvacıoğlu, yeni partneri Seçkin Özdemir ile Baş Belası dizisinde rol alıyor. Daha önce Sen Anlat Karadeniz ve Seni Çok Bekledim dizisinde rol alan genç oyuncu 30 yaşında. İşte İrem Helvacıoğlu’nun biyografisi…

İREM HELVACIOĞLU KİMDİR?

 

2 Şubat 1990’da Almanya’da doğan İrem Helvacıoğlu oyunculuk eğitimini Müjdat Gezen Sanat Merkezinde aldı. Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi dizisinde ilk kez izleyici karşısına çıktı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl, Kurtlar Vadisi Pusu, Güneşin Kızları dizilerinde rol aldı. 2016’da No.: 309 dizisinde Pelin Su karakterini canlandırdı. Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes karakterini canlandırdı.

İREM HELVACIOĞLU’NUN DİZİLERİ

Sinema
Yıl Başlık Rolü Notlar
2014 Aşkın Dili Yardımcı karakter
2016 Organik Aşk Hikâyeleri Başrol oyuncusu
2017 Babası Aslı Başrol oyuncusu
2018 Kızım ve Ben Serap Başrol oyuncusu
2020 Eflatun Başrol oyuncusu
Televizyon
Yıl Başlık Rolü Notlar
2010 Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi Yardımcı karakter
2012 Muhteşem Yüzyıl Nurbahar Hatun (Clara) Yardımcı karakter
2013-2014 Kurtlar Vadisi Pusu Esra Türkmen Yardımcı karakter
2015-2016 Güneşin Kızları Tuğçe Yardımcı karakter
2016-2017 No.: 309 Pelinsu Yardımcı karakter
2018-2019 Sen Anlat Karadeniz Nefes Zorlu Kaleli Başrol oyuncusu
2022 Seni Çok Bekledim Ayliz Başrol oyuncusu

Hande ERÇEL Ne Kadar Kazanıyor?

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?