Migros Manda Sütü Fiyatları

Migros Manda Sütü Fiyatları

Migros Manda Sütü Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros Manda Sütü fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Manda Sütleri de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Manda Sütü Fiyatı 2021 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros Manda Sütü fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros Manda sütü fiyatı 2021 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

manda sütü fiyatı migros
manda sütü fiyatı migros

Migros Manda Sütü Fiyatları

  • Velioğlu Kaymak (%80 Manda %20 İnek Sütü) Kg = 167,90₺
  • Buffa Tam Yağlı Pastorize Manda Sütü 500 Ml = 31,90₺
  • Buffa Pastorize Manda Sütü 1L = 56,90₺
  • Buffa Tam Yağlı Süzme Manda Yoğurdu 400 G = 40,00₺

Migros Manda Sütü Fiyatı 2021 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Manda Sütü Markaları Nedir?

Migros’ta satılan manda sütü markaları Buffa ve Velioğludur.

Migros Manda Sütü Fiyatı 2021’de Ne Kadar?

Buffa Pastorize Manda Sütü 1L = 56,90₺

manda yoğurdu migros
manda yoğurdu migros

Manda Sütü Nedir?

Bolu Manda Kaymağı, Bolu ilinde yetiştirilen mandalardan elde edilen manda sütünün bölgeye özgü üretim metodu ile yağının yoğunlaştırılmasıyla üretilen bir süt ürünüdür.

Topraklarının büyük bir bölümü ormanlarla kaplı olan Bolu’nun yüzey şekillerinde dağlar, platolar ve ovalar önemli yer tutar. Bolu ili yağış zenginliği ve yeryüzü şekillerinde eğimin fazlalığı nedeniyle irili ufaklı göller ve sulak alanlar açısından zengindir.

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Migros insan ve iyi yaşam konularında 2014-2015 yıllarında BİST’in sürdürülebilirlik endeksine giren ilk ve tek perakendeci şirket olmuştur.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?