1. Anasayfa
 2. Sağlık

Nerisona C Fiyatları

Nerisona C Fiyatları
Nerisona C Fiyatları
2

Güncel Nerisona C Fiyatları

Nerisona C Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Nerisona C Fiyatları fiyat bilgisine ulaştık ve eczanelerden aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde çok tercih edilen ürünler arasında yer alan Nerisona C Fiyatları da güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Nerisona C Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Nerisona C fiyat bilgisi yer almaktadır. Nerisona C fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak eczanelerden ve satıcılardan öğrenilmiştir.

nerisona c krem fiyat
nerisona c krem fiyat

Nerisona C Fiyatları

Nerisona CFiyatları
NERISONA-C krem 15 gr Fiyatı15,90 TL

Nerisona C Nedir?

Bu ürünün aktif maddeleri nerisona C, diflukortolon valerat ve klorkinaldol adlı maddelerdir. Yardımcı maddeleri ise karbopol, demineralize su, myrj 52, sodyum hidroksit, parafin, stearil alkol, disodyum edetat ve beyaz vazelindir.

Nerisona C Kreminin Kullanım Alanları Nedir?

 1. Çocuklarda egzama,
 2. anal egzama,
 3. varis sendromunda egzama,
 4. dishidrotik egzama,
 5. seboreik egzama,
 6. dejeneratif,
 7. mesleki egzama,
 8. kontakt egzama,
 9. kontakt dermatit,
nerisona c fiyat
nerisona c fiyat

Nerisona C Kreminin Yan Etkileri Nedir?

 1. Tedavinin tam olarak başarıya ulaşması için hijyenik şartlara düzenle uyulmalıdır. Çamaşırlarınız ( bezler, havlular, çoraplar ve iç çamaşırlar) mümkün olduğunca pamuklu olmalı, her gün değiştirilmeli ve kaynatılmalıdır.
 2. Tedavi sırasında, ciltte tahrişe sebep olabilecek, sert sabunlar, sert şampuanlar, saç boyası, tüy dökücüler ve alkollü cilt ürünleri kullanmaktan kaçınınız.
 3. Yıkandıktan sonra, hastalıklı bölgeyi iyice kurulayınız ve kullandığınız bez ve havluları her gün değiştiriniz.
 4. Kremi kullanmaya başladıktan hemen sonra iyileşme belirtileri görülebilir. Doktorunuzun reçetede belirttiği kullanma süresini dikkate alınız. Enfeksiyon tamamen temizlenmeden de iyileşmeler görülebilir.
 5. Gebelik ve emzirme dönemlerinde doktora danışmadan kullanmamalı, geniş alanlara ve uzun süreli kullanımdan kaçınılmalıdır.
 6. Tedavi edilen bölgeyi hava almayacak şekilde kapatmayınız ya da bandajlamayınız.
 7. Eğer herhangi bir ilaca karşı alerjiniz veya virüs kaynaklı herhangi bir türde cilt enfeksiyonu (uçuk, su çiçeği, çiçek hastalığı gibi); ağız çevresindeki iltihaplı yaralar, gül hastalığı veya aşı sonrası görülen deri reaksiyonlarınız varsa; kullanmayınız.
 8. Doktor tavsiyesi olmadan bebekler ve çocuklarda kullanmayınız. Çocuklar ilacın yan etkilerine karşı daha hassastırlar.
 9. Eğer bir çocuğun bebek bezi bölgesi tedavi ediliyorsa sıkı ve dar bezler kullanmayınız. Tedavi edilen bölgeyi sarmak, cildin emdiği ilaç miktarını artırabilir.
Nerisona C Fiyatları

Thincal Fiyatı – Sennalax Fiyatı – Tansiyon İlacı Fiyatı – Duphalac Şurup Fiyatı – Ginera Fiyat – Ponstan Forte FiyatAtomy Ürünleri Fiyatları – Madecassol Fiyatları – Nerisona C Fiyatları – Primolut Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir