1. Anasayfa
 2. Bim Ürün Fiyatları

Bim Efsane Pirinç Fiyatları

Bim Efsane Pirinç Fiyatları
Bim Efsane Pirinç Fiyatları
1

Bim Efsane Pirinç Fiyatları, son zamanlarda gelen zamlar sonrasında oldukça araştırılmaktadır. Tüketicilerin Bim Efsane Pirinç Fiyatına kolayca ulaşması için Bim Efsane Pirinç Fiyatlarını detaylı olarak Bim Marketlerde araştırdık ve sizler için hazırladık. Konumuzun devamında Bim markette satılan efsane markasına ait pirinç fiyatına göz atabilirsiniz. Konuyu daha fazla uzatmadan Bim Efsane Pirinç Fiyatları listesine geçelim.

Bim Efsane Pirinç Fiyatları

Yeni gelen zamlarla birlikte oldukça merak edilen Bim Efsane Pirinç Fiyatları listesi aşağıdaki gibidir. Sizlerde Bim Efsane Pirinç Fiyatı ve Bim Efsane Markasının pirinci hakkında görüşlerinizi belirtebilirsiniz.

Bim Efsane PirinçFiyatları
1 KG Efsane Baldo Pirinç Fiyatı32,50 TL
2.5 KG Efsane Baldo Pirinç Fiyatı75,50 TL
2.5 KG Ekonomik Pirinç Fiyatı43,75 TL
2.5 KG Yerli Pirinç Fiyatı64,50 TL
1 KG Pilavlık Yerli Pirinç Fiyatı30,50 TL
Bim’de Satılan Efsane Pirinç Fiyatları

Bim Marketlerde bulunan Efsane Markasına ait Pirinç Fiyatı bilgisini sizler için hazırladık. Eğer bunun dışında bim efsane pirinç fiyatları hakkında merak ettiğiniz başka bir konu var ise yazımızın devamına göz atabilirsiniz.

Bim Efsane Pirinç Fiyat bilgisine bu yazımızdan ulaşarak ucuz olarak yararlanabilmenizi ve tasarruf etmenizi amaçlamaktayız. Fiyat araştırması sağlayan sitemiz sizlere Güncel Fiyat Bilgilerini sunmayı amaçlamaktadır. Bim Ürünleri kategorimizde yer alan Bim Efsane Pirinç Fiyatları gibi diğer fiyat listelerimizi de inceleyebilirsiniz.

Bim Efsane Pirinç
Bim Efsane Pirinç

Bim Efsane Pirinç Ne Kadar?

Bim Markette Efsane markasına ait 2-3 çeşit farklı pirinç mevcuttur. Sırasıyla Efsane Osmancık Pirinç, Efsane Baldo Pirinç ve Efsane Yasemin Pirinçtir. Bim Efsane Pirinç Ne Kadar? sorusunun cevabı ise şu şekildedir;

 • Bim’de Efsane Pirinç Fiyatları 32,50 TL‘dir.

Bim Efsane Pirinç Yerli Mi?

Bim markette satılan Efsane markası %100 yerlidir. Yurdumuzda Balıkesir bölgesinden tedarik edilen baldo pirinç ise tüketiciler tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bim Efsane Pirinç Fiyatları Ne Kadar Güncel?

Haftalık periyotlar ile Bim Efsane Pirinç Fiyat listesi yenilenmektedir. Fiyat Listesi sizler için sürekli güncel tutularak doğru bilgiye ulaşmanız hedeflenmektedir.

Sizler için hazırlanan Bim Efsane Pirinç Fiyat listesinde hatalı gördüğünüz bir nokta varsa iletişim sayfamızdan veya aşağıdaki yorumlar kısmından bizlere bildirebilirsiniz. Güncellenmesini ve yenilenmesini sağlayabilirsiniz.

Bim Efsane Pirinç Fiyatı
Bim Efsane Pirinç Fiyatı

Bim Efsane Pirinç gibi ürün veya hizmete para ödemeden önce ilgili incelemeler ve karşılaştırmaları sağlayarak en uygun, ucuz ve doğru olanı tercih etmenizi öneririz. Fiyat ve Performans altın kural olmalı ve para yönetimini sağlamak özellikle bu zor zamanlarda hepimizin amacı olmalı. Web sitemizi takip ederek istediğiniz her ürün veya hizmetin fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Sağ üstte yer alan arama butonuna aradığınız şeyi örneğin ” Bim Efsane Pirinç Fiyatı ” yazarak ilgili listeyi bulabilirsiniz. Aradığınız fiyat listesi sitemizde yer almıyorsa bize bildirerek çok kısa bir sürede sitemize eklenmesini gerçekleştirebilirsiniz.

Bim Efsane Pirinç Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Güncel ekonomi durumu, zamlar ve market, firmaya göre Bim Efsane Pirinç Fiyatları farklılık gösterir.

Bim Efsane Pirinç Fiyatı  listemizi sizler için oluşturduk ve paylaşıyoruz. Yazımızım devamında Bim Efsane Pirinç Fiyat Bilgisi yer almaktadır. Okumaya devam ederek Bim Efsane Pirinç Fiyat listesine ulaşabilirsiniz. Dilediğiniz şekilde karşılaştırabilirsiniz. Bu sayede para ödemeden önce bilgi sahibi olabilirsiniz. Uygun fiyat ile kâr edebilirsiniz. Pandemi süreci ve covid salgını maalesef ülkemizin ekonomisine de olumsuz etki etti. Bim Efsane Pirinç Fiyatları da bu zamlardan nasibini aldı. Maalesef ki bu durumdan olumsuz yönde etkilendi. Yazımızın devamından Bim Efsane Pirinç fiyatları, Bim Efsane Pirinç fiyatı, Bim Efsane Pirinç ne kadar? Bim Efsane Pirinç kaç para, zamlı Bim Efsane Pirinç fiyatları. Bim Efsane Pirinç fiyat bilgisi, Bim Efsane Pirinç fiyatları gibi sorularınızın yanıtlarına ulaşabilirsiniz. Uygun fiyat araştırmasını sağlayabilirsiniz.

Bim Markette Efsane Pirinç Fiyatları

Bim Efsane Pirinç Hakkında Sık Sorulan Sorular?

 • Bim Efsane Pirinç Fiyat Bilgisi Güncel midir?

Evet paylaştığımız Bim Efsane Pirinç Fiyat Listesi günceldir ve haftalık olarak güncellenerek sizlere en güncel hali sunulmaktadır.

 • Bim Efsane Pirinç Fiyat bilgisi Nasıl Temin Edilmektedir?

Hazırladığımız fiyat listesini Bim Efsane Pirinç hakkındaki fiyat bilgisi ilgili kurumlar, resmî web sitesi, mağazalar, firmalar veya çağrı merkezlerinden temin edilerek direk kurumdan öğrenilen b

Okumanızı Önerdiğimiz İçerik: A101 Pirinç fiyatları, Basmati Pirinç Fiyatları, Bim Kadife Tatlısı Fiyatları,

Bim Efsane Pirinç gibi fiyat araştırması sağladığınız konularda kesinlikle tüketici ve kullanıcı yorumlarını incelemenizi de öneririz. Bunu sağlayarak Ödeme yapacağınız hizmet veya ürünün olumlu ve olumsuz yönlerini karşılaştırıp sizlerin daha uygun ve doğru bir sonuca ulaşmanızı sağlayacaktır. Bim Efsane Pirinç Fiyat araştırmasında sitemizi tercih ettiğiniz sizlere teşekkür ederiz. Yazılarımızın hemen altında bulunan ilgili kategoriden benzer içeriklere ulaşabilirsiniz. Fiyat Karşılaştırması sağlayan fiyatınedir.net 2 yılı aşkındır sizlere hizmet vermektedir.

Bim Milföy Hamuru Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba! 25 yaşında genç bir araştırmacıyım. Genel anlamda fiyat araştırmaları yapmayı severim. Ürün veya hizmetlerin fiyatlarında ki değişiklikleri hobi olarak takip ediyorum. Ayrıca güncel fiyat araştırma platformu Fiyatı Nedir sitesinde aktif olarak güncel fiyat paylaşımlarımı yapıyorum. Her şeyin güncel fiyatı için beni takibe alabilirsiniz. Üniversitede iktisat fakültesinden mezun olduktan sonra Fiyat araştırmaları üzerine makaleler ve çalışmalar hazırlamaya başladım.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

 1. 20 Ocak 2023

  Efsane markasının pirincini bir süredir kullanıyorum. Spora başladığım için basmati pirinç önerdiler sanırım A101 de var sadece

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir