1. Anasayfa
 2. Ekonomi Haberleri

Dubai’ye Gitmek Ne Kadara Mal olur?

Dubai’ye Gitmek Ne Kadara Mal olur?
Dubai'ye Gitmek Ne Kadara Mal olur
0

Dünyanın en popüler turistik destinasyonlarından biri olan Dubai, zengin kültürü, çarpıcı mimarisi ve eşsiz alışveriş deneyimleri ile her yıl milyonlarca ziyaretçiyi ağırlıyor. Ancak Dubai’ye gitmek, her bütçeye uygun bir tatil olmayabilir.

Dubai Seyahati Ne Kadara Patlar?

TikTok fenomeni Onur Can Cam, Dubai‘ye gitmenin maliyetini inceleyen bir video yayınladı. Videoda Cam, Dubai’ye gitmenin maliyetinin kişiden kişiye ve seyahat süresine göre değişebileceğini söylüyor. Ancak, ortalama olarak, bir kişinin Dubai’ye gitmek için yaklaşık 12.000 TL harcaması gerektiğini tahmin ediyor. Bu maliyete, uçak bileti, konaklama, yemek, ulaşım ve aktiviteler dahildir.

Cam, Dubai’nin pahalı bir şehir olduğunu kabul ediyor, ancak aynı zamanda çok da güzel bir şehir olduğunu söylüyor. Dubai’de görülecek ve yapılacak çok şey olduğunu ve herkesin bir kez de olsa bu şehri ziyaret etmesini tavsiye ediyor.

Peki ya siz Dubai Seyahati düşündünüz mü? veya gittiyseniz tecrübelerinizi ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bize belirtebilirsiniz. En bomba soruysa Dubai’yi görmek için bu fiyatı verir miydiniz?

Güncel fiyat araştırmaları ve ekonomi haberlerini Fiyatı Nedir üzerinden takip edebilirsiniz.

Dubai Telefon Fiyatları
2. El Otomobil Pazarında Fiyatları Gören Şoke Oluyor!
Efsane Geri Dönüyor! Yüzüklerin Efendisi Serisi Yeniden Sinemalarda!
Kızılay Esen Kart Şifre Alma Nasıl Yapılır?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 12
  be_endim
  Beğendim
 • 1
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 2
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir