1. Anasayfa
 2. Petshop

Köpek Aşıları Fiyatları

Köpek Aşıları Fiyatları
köpek aşıları fiyatları
0

Köpek Aşıları Fiyatı merak eden kullanıcılar, Köpek Aşıları Fiyatları veya Köpek Aşıları Fiyatı araştırması yapmaktadır. Bu araştırmanız doğrultusunda Fiyat Araştırması sitemize ulaştıysanız doğru adrestesiniz. Sizler için Güncel Köpek Aşıları Fiyatı, Zamlı Köpek Aşıları Fiyatı gibi araştırmalarımızı sağlayıp ilgili kurumlardan güncel bilgileri alarak bu yazımızda toparladık. Güncel ve detaylı Köpek Aşıları Fiyatı araştırması için yazımızın devamını takip edebilirsiniz.

Köpek Aşıları Fiyatı Neye Göre Değişmektedir?

Köpek Aşıları Fiyat bilgisi, güncel ekonomi durumu, zamlar ve mağazaya göre farklılık göstermektedir.

Köpek Aşıları Fiyatı yazımızın devamında yer almaktadır. Yazımızı takip ederek Köpek Aşıları Fiyatı bilgisine ulaşabilirsiniz.

yavru köpek aşıları fiyatları 2020
yavru köpek aşıları fiyatları 2020

Köpek Aşıları Fiyatları

Ülkemizde fiyatı en çok araştırılan Köpek Aşıları Fiyatı da son zamlardan etkilendi. Güncel ve zamlı Köpek Aşıları Fiyatı 2023 Yılında ne kadar olacak? Bu Yazımızda güncek Köpek Aşıları Fiyatı yer almaktadır.  Peki, bu zam durumu Köpek Aşıları fiyatına nasıl yansıdı? Güncel Köpek Aşıları Fiyatı ne kadar? Zamlı Köpek Aşıları fiyatı gibi sorularınızın hepsini bu yazımızda cevaplamaya çalıştık.

 • Köpekler için kuduz aşısı: 100 – 120 TL’dir
 • Köpekler için karma aşı: 100 – 140 TL’dir
 • Köpekler için Corona Aşısı: 120 – 150 TL’dir
 • Köpekler için B.Bronchiseptica aşısı: 120 -150 TL’dir
 • Köpekler için Lyme aşısı: 120 – 150 TL’dir
 • Köpekler için oral iç parazit uygulaması: 75 – 90 TL’dir
 • Köpekler için enjetabl iç parazit uygulaması: 100 – 150 TL’dir
 • Köpekler için dış parazit uygulaması: 75 – 90 TL’dir

Paylaştığımız Köpek Aşıları Fiyat listesinde eksik veya hatalı bir durum söz konusu ise bizlere iletişim sayfamızdan veya bu yazımızın yorumlar kısmından bildire bilir, değişmesini veya güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

köpek aşı fiyatları 2021
köpek aşı fiyatları 2023

Köpek Kaç Tane Aşı Olur?

Köpekler, doğumdan itibaren birçok hastalığa karşı korunmak için aşılanması gereken hayvanlardır. Köpeklerin kaç tane aşı olacağı, türüne, yaşına, yaşadığı bölgeye ve risk faktörlerine bağlı olarak değişebilir. Köpeklerin genellikle altı ila on haftalıkken aşılanmaya başlanması önerilir. İlk aşılar, genellikle karma aşı olarak adlandırılan DHPP (Distemper, Hepatitis, Parainfluenza, Parvovirus) aşısıdır. Bu aşı, köpekleri ciddi virüs enfeksiyonlarından korumak için önemlidir. Ayrıca, köpeklerin kuduz aşısı olması da önerilir. Kuduz, insanlar da dahil olmak üzere tüm memeliler için ciddi bir enfeksiyon riski oluşturan bir virüstür.

Köpeklerin kaç tane aşı olacağına dair belirli bir sayı yoktur, ancak veteriner hekimler genellikle köpeklerin yılda bir kez aşılanmalarını önerirler. Bazı köpeklerin daha sık aşılanması gerekebilir, özellikle de risk altında olanlar. Örneğin, köpeklerin barınaklarda veya sık seyahat edenlerin daha sık aşılanması önerilir. Ayrıca, bazı bölgelerde köpeklerin Leptospirosis gibi diğer hastalıklara karşı da aşılanması önerilebilir.

Köpek sahipleri, köpeklerinin aşılarının düzenli olarak güncellenmesini sağlamak için veteriner hekimleri ile düzenli olarak görüşmelidirler. Aşılar, köpeklerin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmeleri için önemlidir ve birçok hastalığa karşı koruma sağlar. Ancak, köpek sahipleri köpeklerinin aşılarının yan etkilerini de izlemeli ve herhangi bir olumsuz semptom durumunda veteriner hekimleriyle iletişime geçmelidirler.

Köpek Aşıları Ne Kadar Arayla Yapılır?

Köpekler, hayatlarının erken dönemlerinden itibaren birçok hastalığa karşı aşılanması gereken hayvanlardır. Köpeklerin aşı takvimi, türüne, yaşına, yaşadığı bölgeye ve risk faktörlerine bağlı olarak değişebilir. Genellikle köpekler, altı ila on haftalıkken aşılanmaya başlanır ve ilk aşılar karma aşı olarak adlandırılan DHPP (Distemper, Hepatitis, Parainfluenza, Parvovirus) aşısıdır.

Köpeklerin aşı takvimi, veteriner hekim tarafından belirlenir ve genellikle köpeklerin yılda bir kez aşılanması önerilir. Ancak bazı aşılar, koruma süresi daha kısa olan hastalıklara karşı koruma sağladığı için daha sık yapılması gerekebilir. Örneğin, köpeklerin kuduz aşısı yılda bir kez yapılması önerilirken, bazı bölgelerde köpeklerin Lyme hastalığı veya Leptospirosis gibi hastalıklara karşı korunmak için yılda iki kez aşılanması önerilir.

Köpek sahipleri, köpeklerinin aşı takvimini yakından takip etmelidirler. Aşıların düzenli olarak güncellenmesi, köpeklerin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için son derece önemlidir. Veteriner hekimler, köpeklerin yaşam dönemleri boyunca farklı hastalıklara karşı koruma sağlayan farklı aşıları önerirler. Köpek sahipleri, köpeklerinin aşılarının yan etkilerini de izlemeli ve herhangi bir olumsuz semptom durumunda veteriner hekimleriyle iletişime geçmelidirler.

Köpeklerin aşı takvimi, onların sağlıklı kalması için son derece önemlidir. Ancak aşıların yan etkileri de olabilir. Bu nedenle, köpek sahipleri, köpeklerinin aşı takvimlerini yakından takip etmeli ve veteriner hekimleriyle işbirliği içinde hareket etmelidirler. Veteriner hekimler, köpeklerin yaşam dönemleri boyunca farklı hastalıklara karşı koruma sağlayan farklı aşıları önerirler ve köpek sahipleri, köpeklerinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için düzenli olarak aşılarının güncellenmesini sağlamalıdırlar.

Köpek iç dış parazit aşısı kaç ayda bir yapılır?

Köpeklerde iç ve dış parazitler, ciddi sağlık sorunlarına yol açabilen yaygın problemlerdir. Bu nedenle, köpeklerin iç ve dış parazitlerden korunmaları için düzenli olarak aşılanmaları gerekmektedir. İç parazitler, özellikle bağırsak solucanları, kalp kurtları ve tenya gibi parazitler, köpeklerde ciddi sağlık sorunlarına yol açabilir ve hatta ölümcül olabilir. Dış parazitler ise pire, kene ve uyuz gibi parazitlerdir ve köpeklerde ciddi kaşıntı, deri irritasyonları, enfeksiyonlar ve alerjik reaksiyonlara neden olabilir.

İç ve dış parazitlere karşı koruma sağlamak için köpeklerin düzenli olarak iç ve dış parazit aşıları yapılmalıdır. İç parazit aşıları, genellikle ayda bir kez, en az üç ay boyunca yapılır. Bu, köpeklerin bağırsak solucanları, kalp kurtları ve tenya gibi parazitlerden korunmalarını sağlar. Dış parazit aşıları ise, pire, kene ve uyuz gibi parazitlere karşı koruma sağlar ve genellikle iki ila üç ayda bir yapılır.

Köpek sahipleri, köpeklerinin iç ve dış parazit aşı takvimini yakından takip etmelidirler. Veteriner hekimler, köpeklerin yaşına, ırkına ve yaşadığı bölgeye bağlı olarak farklı parazitlere karşı koruma sağlayan farklı aşıları önerirler. Ayrıca, köpek sahipleri, köpeklerinin sağlıklı bir yaşam sürdürebilmesi için düzenli olarak iç ve dış parazitlerle mücadele eden ürünler kullanmalıdırlar. Köpeklerin iç ve dış parazitlerden korunmaları, onların sağlıklı bir yaşam sürdürmeleri için son derece önemlidir.

Köpek Aşıları Fiyatları Hakkında

Detaylı olarak paylaştığımız fiyat listemizde, sizlere doğru ve en uygun fiyatları sunmaktayız. Köpek Aşıları Fiyat Bilgisi güncel olarak kurumlardan, Çağrı Merkezlerinden veya ilgili mağazalarından öğrenilmektedir. Paylaştığımız Fiyat Listeleri haftalık veya aylık olarak yenilenerek Güncel Fiyat Listesi olarak belirlenmektedir. Daha erken güncellenmesini istediğiniz fiyatları yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz Fiyat listelerini de bizlere ulaştırabilirsiniz.

Köpek Aşıları Fiyatı listesini sizler için hazırladık ve paylaştık. Sitemizi takip ederek güncel ve detaylı fiyat listelerinden haberdar olabilirsiniz.

Köpek Aşıları Fiyatları

Takdir edersiniz ki Ekonomideki olumsuz şartlar doğrultusunda Köpek Aşıları Fiyatı gibi ihtiyaç olan hizmet veya ürün fiyatları artarak tüketicilerin satın almadan önce fiyat karşılaştırması yapmasını gerektiriyor. Fiyat karşılaştırması ve araştırması neticesinde tüketiciler Köpek Aşıları Fiyatı gibi ihtiyaçlarda veya hizmetlerde uygun fiyatları tercih etmektedir. Uygun Köpek Aşıları fiyatı? Güncel Köpek Aşıları fiyatı ve ucuz Köpek Aşıları Fiyat bilgisi gibi konularda araştırma yaparak uygun fiyatı sitemizden öğrenebilir ve bilgi sahibi olabilirsiniz.

Köpek Aşıları Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Köpek kaç tane aşı olur?

Yavruluk döneminde 21 gün ara ile 2 doz uygulanır. Takip eden senelerde her yıl 1 doz tekrar uygulaması yapılmaktadır.

Köpek aşıları ne kadar arayla yapılır?

12 haftalıktan büyük köpeklere yapılır. Her yıl yapılması gerekir. Kanunen tek zorunlu köpek aşısı kuduz aşısıdır.

Köpeklerin ilk aşıları ne kadar?

Köpeklere yapılacak ilk aşılar ortalama 1000 TL tutmaktadır.

Köpek Kulübesi Fiyatları

Maltese Terrier Fiyat

Pug Fiyatları

Hamster Fiyatları

British Shorthair Fiyatları

Muhabbet Kuşu Fiyatları

Kedi Oteli Fiyatları

Papağan Fiyatları

Kedi Aşıları Fiyatları

Röhnfried Gervit W Fiyatları

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir