Kum Fiyatları

Kum Fiyatları

Kum Fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir Kum Fiyat araştırması yaptık. Fiyat araştırma platformu olarak sizlere en güncel bilgileri Kum Fiyatları listesinde olduğu gibi sunmaya çalışmaktayız. Yazı içeriğimizde Kum Fiyatları ile beraber Kum Fiyatı, Uygun Kum fiyatları, Ucuz Kum fiyatları bilgilerine de ulaşacaksınız.

Kum fiyatı başlığı altında sizlere güncel ve detaylı fiyat bilgileri sunduk. Belirttiğimiz Kum fiyatları bu yazıyı hazırladığımızda güncel Kum fiyatıdır. Eğer mağaza, market vb gibi yere giderek farklı bir fiyatla karşılaşırsanız bizlere yorumlar kısmından bilgi verebilirsiniz. Bu sayede Kum fiyat listesinin sürekli güncel kalmasında yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bizler haftalık ve aylık periyotlar halinde Kum Fiyatları listesini güncellemekteyiz.

Fakat dolar kurundaki hareketlilikten dolayı fiyatlarda anlık değişiklikler oluyor, bu gibi durumları bildirerek Kum Fiyat bilgisinin daha hızlı güncellenmesinde bize yardımcı olabilirsiniz.

Kum Fiyatı
Kum Fiyatı

Kum Fiyatları

Kum satın almak veya hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız internette Kum fiyatı araştırması yapar. Ekonomi hareketliliği yüzünden bu durum oldukça normaldir. Tamda bu noktada Fiyatinedir.net sitesi tam da bu konuda sizlere güncel fiyat bilgilerini sunmaktadır. Fiyat araştırma platformumuzdan güncel fiyat bilgilerine sürekli olarak ulaşabilirsiniz.

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Kum Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Kum Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz.

Son araştırmalarımız doğrultusunda ilgili kurumların mağaza, çağrı merkezi ve internet mecralarından toparladığımız güncel Kum Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Bölge Ton Fiyatı Bölge Ton Fiyatı
Pendik 65 TL Samandıra 66 TL
Kartal 65 TL Tuzla 63 TL
Maltepe 65 TL Gebze 62 TL
Bostancı 68 TL Ümraniye 70 TL
Suadiye 72 TL Üsküdar 78 TL
Kadıköy 75 TL Altunizade 78 TL
Sultanbeyli 65 TL  Çimento (Tır Bazında) 26 TL
(Çimento fiyatları Kum alımında geçerlidir)  Çimento (100 Adete Kadar) 29 TL
Malzeme İsmi M3 Fiyatı
Kaba ve İnce Kum Fiyatı 71,00 TL‘dir.
Şap Kumu Fiyatı 76,00 TL‘dir.
1-2-3 Nolu Mıcır Fiyatı 76,00 TL‘dir.
4-5-6 Nolu Mıcır Fiyatı 71,00 TL‘dir.
Stabilize Fiyatı 61,00 TL‘dir.
07 Sıva Kumu Fiyatı 71,00 TL‘dir.
Mil Kumu Fiyatı 71,00 TL‘dir.
Yıkanmış Beton Kumu Fiyatı 61,00 TL‘dir.
Kırma 4/14 Fiyatı 61,00 TL‘dir.
Kırma 12/24 Fiyatı 61,00 TL‘dir.
Moloz Fiyatı 31,00 TL‘dir.
Kırma Beton Fiyatı 51,00 TL‘dir.
05 Kırma Fiyatı 46,00 TL‘dir.
7/15 Kum Fiyatı 51,00 TL‘dir.
Tuvenan Fiyatı 31,00 TL‘dir.
0,63 Kum Fiyatı 36,00 TL‘dir.
By Pass 0,25 mm Kalınlık Fiyatı 26,00 TL‘dir.

Paylaştığımız Kum Fiyatı güncel fiyatlardır. Unutmamak gerekir ki fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir bu noktada mağazadan, kuruluştan bilgi almak daha sağlıklı olacaktır. Fiyatınedir.net üzerinde yayınlanan fiyat bilgileri sadece kılavuz ve bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir, değişebilir bu durumda ilgili kurumlardan güncel fiyat bilgisini temin edebilirsiniz.

Kum Fiyatları 2022
Kum Fiyatları 2022

Kum Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Kum için araştırma yaparak en uygun fiyattan yararlanmayı istemektesiniz. Uygun ve ucuz Kum Fiyatları hakkında araştırmanıza bizde katkı sağlamak için güncel Kum Fiyat listesini paylaştık. Yorumlar kısmından eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları bize bildirebilirsiniz. Kum Fiyatları hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için derledik inceleyebilirsiniz. Güncel ve detaylı fiyat listelerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz

Fiyatinedir.net Kum Fiyatları bilgisini sizler için araştırdı ve yayınladı. Bu yazımızı takibe alarak güncel Kum Fiyatı nedir bunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın sitemiz üzerinde diğer konulara bakarak güncel fiyatları sürekli takip edebilirsiniz.

KUM FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Kum Fiyatları kaç lira?

Kum fiyatları güncel zamlarla beraber ortalama 55 TL’dir. Güncel Kum Fiyatı 55 TL ‘dir. Bu fiyat yazı tarihindeki son zamlarla yükselen fiyattır. Sürekli gelen zamlar Kum Fiyatını da etkilemektedir. Bundan dolayı sitemiz Kum fiyat listesini haftalık ve aylık periyotlar halinde güncellemektedir. Sizde yorumlar kısmından bize bilgi vererek Kum fiyat bilgisinin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Kum fiyatı gibi güncel fiyat listesine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz fiyat listesini iletişim bilgilerimizden bize iletebilirsiniz.

Kum Fiyatları Zamlanacak mı?

Kum fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Kum Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Kum Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

KUM FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Kum Fiyatı doğru mu?

Kum fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Kum fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Kum Fiyatı gibi İnşaat Fiyatları kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Kum Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Kum Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Kum fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Peki Kum Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Kum Fiyatı listesini hazırladık.

  • Paylaştığınız Kum Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Kum Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Kum fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Kum fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?