1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Kamkat Fiyatları

Migros Kamkat Fiyatları
Migros Kamkat Fiyatları
0

Migros Kamkat Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros kamkat fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Kamkatlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Kamkat Fiyatları 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros kamkat fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros kamkat fiyatları 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

kamkat fiyat migros
kamkat fiyat migros

Migros Kamkat Fiyatları

 • Erüst Mini Mini Kamkat Paket Adet = 7,95 TL
 • Kumkuat 150 G = 2,99 TL
 • Excelente Kumkuat Paket 150 G = 22,90 TL
 • Kumkuat 150 G = 6,90 TL
 • Kumkuat Kg = 28,90 TL
kumkuat migros
kumkuat migros

Migros Kamkat 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Kamkat Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Kamkat markaları Erüst ve Excelentedir.

Migros Kamkat Fiyatları 2022’de Ne Kadar?

Kumkuat Kg = 28,90 TL

Kamkat Nedir?

Kamkat, Doğu Asya ve Çin’de doğal olarak yayılış gösteren, Turunçgil ailesinin en ufağı olan ve kumkuat, kamkat gibi farklı isimleriyle de bilinen çalı formunda bir bitkidir. Biçimi tıpkı limona, rengiyse tıpkı portakala benzer. Kokusu bergamotu andırır ve cilde temas ettiğinde bıraktığı koku uzun süre gitmez. Kamkat, çiğ olarak tüketilebildiği gibi reçel, marmelat, meyve suyu, şekerleme, kek, pasta yapımında da kullanılır. Çin lokantalarında yemeğin sonunda yenen bir tatlı çeşididir. Kamkat C vitamini yönünden zengin bir bitkidir. 100 gramında 43,9 miligram C vitamini vardır. Kas ve doku oluşumu için gerekli olan bu vitamin diğer mineral ve vitaminlerin daha iyi kullanılmasına da yardım eder. Yine 100 gramı yendiğinde 71 kilokalori enerji ve 1,88 gram protein verir.

Kaynak: Wikipedia

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros vantilatör fiyatları  – Migros zencefil fiyatlarıMigros keçi sütü fiyatları  – Migros Islak Mendil fiyatıMigros kamkat fiyatları Migros Televizyon fiyatıMigros sarımsak fiyatları

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir