1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Sarımsak Fiyatları

Migros Sarımsak Fiyatları
Migros Sarımsak Fiyatları
0

Migros Sarımsak Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros sarımsak fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Sarımsaklarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Sarımsak Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros sarımsak fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros sarımsak fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros sarımsak
migros sarımsak

Migros Sarımsak Fiyatları

Migros SarımsakFiyatları
Sarımsak Kuru Kg Fiyatı39,90 TL
Sarımsak Yerli 250 G Fiyatı19,90 TL
Taşköprü Sarımsağı Paket 250 G Fiyatı26,90 TL
Migros Sarımsak Fiyatları
migros sarımsak fiyatı
migros sarımsak fiyatı

Migros Sarımsak 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Sarımsak Markaları Nedir?

Migros’ta satılan Sarımsak markaları M Lifedır

Migros Sarımsak Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Sarımsak Kuru Kg = 39,90 TL

sarımsak migros
sarımsak migros

Migros Sarımsak Nedir?

Sarımsak (Allium sativum), Amaryllidaceae familyasına dahil olan Allium cinsinden, soğanlı bir bitki türüdür. Yakın akrabaları arasında soğan, arpacık soğanı, pırasa, Frenk soğanı ve Çin soğanı bulunur. Orta Asya’ya ve İran’ın kuzeydoğusuna özgüdür ancak birkaç bin yıllık insan tüketimi ve kullanımı geçmişi sebebiyle dünya çapında yaygın bir baharattır. Sarımsak, Antik Mısırlılar tarafından da bilinmekteydi ve hem gıda aroması hem de geleneksel ilaç olarak kullanılmıştı. Günümüzde Çin, tek başına dünyadaki sarımsak ihtiyacının yaklaşık % 80’ini karşılamaktadır.

Kaynak: Wikipedia

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Migros vantilatör fiyatları  – Migros zencefil fiyatlarıMigros keçi sütü fiyatları  – Migros Islak Mendil fiyatıMigros kamkat fiyatları Migros Televizyon fiyatı

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir