1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Serra ARITÜRK Ne Kadar Kazanıyor?

Serra ARITÜRK Ne Kadar Kazanıyor?
Serra ARITÜRK Ne Kadar Kazanıyor
1

Serra ARITÜRK Namı Diğer Naz SOYLUER Ne Kadar Kazanıyor

Sansasyonel bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Aşkın Tarifi dizisi başrollerinden Naz karakterine hayat veren Serra ARITÜRK bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Serra ARITÜRK bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık. Serra ARITÜRK Ne Kadar Kazanıyor

Serra Arıtürk aşkın tarifi
Serra Arıtürk aşkın tarifi

Serra ARITÜRK Ne Kadar Kazanıyor?

Güzelliğiyle dillere destan olan ARITÜRK Aşkın Tarifi dizisinden bölüm başına 100 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun reklam vb. gibi ekstra gelirleri mevcuttur.

Serra Arıtürk bölüm başı ne alıyor
Serra Arıtürk bölüm başı ne alıyor

Serra ARITÜRK Kazanç

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinin kadın başrol oyuncusu da belli oldu. Kadir Doğulu’nun Aşkın Tarifi dizisinde ki partneri Serra Arıtürk oldu. Bir müzik programına katılarak canlı performans sergileyen Serra Arıtürk, bir dönem Boğaziçi Caz Korosu’nda şarkı söylemiştir. Peki, Serra Arıtürk kimdir? Aşkın Tarifi dizisi başrolü Serra Arıtürk kaç yaşında, nereli? Serra Arıtürk mesleği nedir? Serra Arıtürk hayatı ve biyografisi nedir? Aşkın Tarifi Naz Soyluer kimdir?

Serra Arıtürk kaç para alıyor
Serra Arıtürk kaç para alıyor

Kanal D’nin yeni yaz dizisi Aşkın Tarifi dizisinin kadın başrol oyuncusu da belli oldu. Kadir Doğulu‘nun Aşkın Tarifi dizisinde ki partneri Serra Arıtürk oldu. Peki, Aşkın TarifiNaz Soyluer kimdir? Serra Arıtürk kimdir? Aşkın Tarifi dizisi başrolü Serra Arıtürk kaç yaşında, nereli? Serra Arıtürk mesleği nedir? Serra Arıtürk hayatı ve biyografisi nedir?

Serra Arıtürk Kazancı
Serra Arıtürk Kazancı

SERRA ARITÜRK KİMDİR?

Son dönemlerde Youtube üzerinden seslendirdiği şarkılar ile adından söz ettiren Serra Arıtürk güçlü sesi ve vokali ile müzik severleri büyülemeyi başarmıştır. Kendi bestelerinin yanı sıra hit parçaları da yorumlamaya devam etmektedir.

Serra Arıtürk Kazanç
Serra Arıtürk Kazanç

7 yaşında iken klasik gitar çalmaya başlamıştır. Anne ve babasının sayesinde sürekli çeşitli müzikler dinlenen bir ortamda yetişmiş olmanın avantajını yaşadığını belirten Serra Arıtürk ailesi ile birlikte çok sık klasik müzik konserlerine ve caz festivallerine gitmiştir. Türkiye’nin en önemli isimlerinden Hüsrev İsfendiyaroğlu’ndan klasik gitar eğitim almış lise eğitiminin sonlarında doğru şarkı söylemenin hazzına vardığını belirtmiştir.

Yurt dışındaki birçok ünlüden etkilendiğini ancak asıl etkisi altında kaldığı ünlü ismin Amy Winehous olduğu belirtmiştir. Youtube video kanalında henüz şarkılarını yüklemeden önce Boğaziçi Caz Korosu’nda yer almış ancak okulun yoğunluğu nedeni ile ayrılmak zorunda kalmıştır.

Alnında bulunan izin ise 2,5 yasında sandalyeye çarpma sonucunda olduğunu ve iz kaldığını belirtmiştir.

Kadir DOĞULU Ne Kadar Kazanıyor?

Hande ERÇEL Ne Kadar Kazanıyor?

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir