1. Anasayfa
 2. Ne Kadar Kazanıyor?

Kadir DOĞULU Ne Kadar Kazanıyor?

Kadir DOĞULU Ne Kadar Kazanıyor?
Kadir DOĞULU Ne Kadar Kazanıyor
1

Kadir DOĞULU Namı Diğer Fırat KARASU Ne Kadar Kazanıyor?

Hareketli bölümleriyle gündemde sıkça yer alan Aşkın Tarifi dizisi başrollerinden Fırat karakterine hayat veren Kadir DOĞULU bölüm başına ne kadar kazanıyor merak konusu olmuştur. Bu Merak doğrultusunda Kadir DOĞULU‘nun bölüm başı ne kazandığı, Ne kadar kazandığı, Kaç para aldığını sizler için araştırdık.

Kadir DOĞULU aşkın tarifi
Kadir DOĞULU aşkın tarifi

Kadir DOĞULU Ne Kadar Kazanıyor?

4 Milyon TL değerinde evde oturan Kadir DOĞULU, Aşkın Tarifi dizisinden bölüm başına 140 BİN TL almaktadır. Başarılı oyuncunun reklam vb. gibi ekstra gelirleri mevcuttur.

Kadir DOĞULU bölüm başına ne alıyor
Kadir DOĞULU bölüm başına ne alıyor

Kadir DOĞULU Kazanç

Kadir Doğulu 19 Nisan 1982 yılında Türkiye’nin Mersin şehrinde doğdu. İlk olarak 2010’da Kanal D’de başlayan ve ardından Star TV’de yayınlanan Küçük Sırlar dizisinin başrollerinden birini oynadı. 2011’de sona eren dizi ile oyunculuğa tam anlamıyla adım atmış oldu.

Kadir DOĞULU kazancı
Kadir DOĞULU kazancı

Bundan önce Hande Yener’in Romeo şarkısının klibinde rol almıştır. Ardından sonraki televizyon sezonunda Show TV‘de yayınlanan Gani Müjde’nin yazmış olduğu Pis Yedili adlı dizide yine başrol oynadı. Ancak diziden ayrıldı ve FOX’ta başlayan ve ardından Show TV’de yayınlanan Fatih Harbiye adlı dizide Macit rolünü canlandırdı.

Kadir DOĞULU Kazanç
Kadir DOĞULU Kazanç

2015 yılının Şubat ayında ATV’de başlayan Sevdam Alabora dizisinde Gökhan rolünü canlandırdı.

Kadir DOĞULU Sevgilisi
Kadir DOĞULU Sevgilisi

Kasım 2015’te Star TV’de yayınlanmaya başlayan Muhteşem Yüzyıl Kösem adlı dizide Mehmet Giray Han’ı canlandırmaktadır. 2016 yılında Fox Tv’de yayınlanan “Bana Sevmeyi Anlat” adlı dizide “Alper” rolüne hayat vermiştir.

Dizi 30 Ocak 2017’de sona ermiştir. Müzisyen ve modacı olan Kemal Doğulu’nun kardeşidir. Neslihan Atagül ile evlidir.

Filmografi

Televizyon
YılBaşlıkRolüNotlar
2010Küçük SırlarAli ErarslanBaşrol
2011-2013Pis YediliGüney Samyeli (Bayrampaşalı)Başrol
2013-2014Fatih HarbiyeMacit ArcaoğluBaşrol
Sevdam AlaboraGökhanBaşrol
2015-2016Muhteşem Yüzyıl KösemIII. Mehmed GirayYardımcı Oyuncu
2016-2017Bana Sevmeyi AnlatAlper ErenBaşrol
2018Babamın GünahlarıOzan DikmenBaşrol
2019-2020VuslatAziz KorkmazerBaşrol
2020Jet SosyeteKenanKonuk Oyuncu
2022-Aşkın TarifiFırat KarasuBaşrol

Şarkıcı Hande Yener ile ortak olarak Ortaköy’de The House Cafe’de işletme müdürlüğü yapmıştır. Aynı zamanda Harbiye’deki Piyasa isimli gece kulübünü işletti.

Okan Üniversitesi gastronomi bölümünde okudu.

Serra ARITÜRK Ne Kadar Kazanıyor?

2010 yılında “Küçük Sırlar” dizisi ile oyunculuğa başladı. 2011 yılında Gani Müjde’nin senaryosunu yazdığı “Pis Yedili” adlı dizide oynadı.

2013 yılında Peyami Safa’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve yönetmenliğini Sadullah Çelen’in yaptığı “Fatih-Harbiye” adlı dizide Neslihan Atagül, Yunus Emre Yıldırımer ile birlikte başrol oynadı.

2014 yılının Şubat ayında Kanal D ekranlarında başlayan, “Star Işığı X Factor” adlı 2 milyon TL büyük ödüllü şarkı yarışmasında Ziynet Sali, Emre Aydın, Armağan Çağlayan ve Ömer Karacan Jüri üyeliği yapmaktadır. Yarışmanın sunuculuğunu ise Kadir Doğulu yaptı.

Özge Törer Ne Kadar Kazanıyor?

Müge Anlı Ne Kadar Kazanıyor

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir