Bim Biryağ Fiyatları

Bim Biryağ Fiyatları

Bim Biryağ Fiyatları araştırması için sitemize geldiyseniz doğru yerdesiniz. Güncel fiyat bilgileri, fiyat listeleri paylaşımı yaparak sizlere hizmet verdiğimiz fiyat araştırma sitemizde bugün sizler için yine çok merak edilen Bim Biryağ ile ilgili çalışma gerçekleştirdik. Araştırmalarımızı Bim Biryağ Fiyatları, Güncel Bim Biryağ Fiyatı üzerinde sağladık. Fiyat takibini yapmak istediğiniz Bim Biryağ için güncel listeyi hazırlayıp sizlerle paylaşıyoruz. Sıkça tercih edilen Bim Biryağ son zamanlarda fiyat araştırmasında ciddi artış göstermektedir. Kullanıcıların Bim Biryağ Fiyatları araştırmasını daha rahat sağlayabilmesi adına bu yazımızda Güncel Bim Biryağ Fiyatları bilgisini hazırladık. Bim Biryağ fiyatı listesini oluştururken fiyat ve performans durumunu göz önüne alarak “en uyun ve kaliteli” durumunu baz aldık. Bim Biryağ ile ilgili bu yazımızda ülkemizde en çok araştırılan konulardan biri olan Bim Biryağ Fiyatları yer almaktadır. Son zamlardan da etkilenen Bim Biryağ, fiyat artışlarıyla ister istemez takip etmemiz gereken noktadadır. Bim Biryağ fiyatları araştırmasında ilgili kurumlardan en güncel fiyat bilgilerini alarak sizlere sunmaktayız.

Bim Biryağ tercih eden kullanıcılar uygun fiyatlardan yararlanmak için fiyat araştırması yapmaktadır. Web sitemizde Bim Biryağ Fiyatı araştırmasını sağlayarak sizlere yardımcı olmak istemektedir. Araştırmasını gerçekleştirdiğimiz ve sizlere sunduğumuz Bim Biryağ Fiyat listesi Güncel ve Doğru olarak oluşturulmuştur. Sizler için hazırladığımız güncel Bim Biryağ Fiyatları listemize geçmeden önce belirtmeliyiz ki;

Bim Biryağ Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Bim Biryağ fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Yağlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Bim Biryağ Fiyatı 2021 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Bim Biryağ fiyat bilgisi yer almaktadır. Bim Biryağ fiyatı 2021 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Bim mağazalarından öğrenilmiştir.

biryağ 5 lt bim
biryağ 5 lt bim

Bim Biryağ Fiyatları

  • Biryağ 500 ml Ayçiçek Yağı = 20₺
  • Biryag 10 lt Ayçiçek Yağı = 235₺
  • Biryağ 1 lt Ayçiçek Yağı = 25,98₺
  • Biryağ 4,5 lt Ayçiçek Yağı = 84,50₺
  • Biryağ 2 lt Ayçiçek Yağı = 42,90 ₺
  • Biryağ 5 lt Ayçiçek Yağı = 99,50 ₺
  • Biryağ 18 lt Sıvı Ayçiçek Yağı = 400₺
  • Biryağ 4’lü 5 lt Ayçiçek Yağı = 400₺
  • Biryağ 4×1 lt Pet Şişe Ayçiçek Yağı = 80₺
  • Biryağ 2’li 5 lt Ayçiçek Yağı = 210₺
bim biryağ
bim biryağ

Bim Biryağ Fiyatı 2021 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Bim Yağ Markası Nedir?

Bim’de satılan yağ markası Biryağdır.

Bim Biryağ Fiyatı 2021’de Ne Kadar?

Biryağ 2’li 5 lt Ayçiçek Yağı = 210₺

bir yağ 5 lt bim
bir yağ 5 lt bim

Tavsiye Edilen İçerik: Migros Ayçiçek Yağı Fiyatları

Bim Biryağ Nedir?

Rafine Ayçiçek Yağlarımız, faaliyet bölgemizde özenle yetiştirilen ayçiçeklerimizden, tamamen kendi Birliğimiz bünyesinde imal edilmiş 1.Kalite yağlardır.

Gramaj Çeşitleri
0,5 L. Pet Şişe1 L. Pet Şişe2 L. Pet Şişe5 L. Köşeli Pet5 L. Pet Kavanoz4 L. Teneke4,5 L. Köşeli Pet Şişe5 L. Teneke8 L. Teneke10 L. Teneke18 L. Teneke

Bim Hakkında

Türkiye’nin organize perakende sektöründe pazar payı en yüksek şirket olan BİM Birleşik Mağazalar AŞ, faaliyetlerine 1995 yılında 21 mağazayla başlamıştır.

BİM’in ana ilkesi, temel gıda ve tüketim malzemelerinin yüksek kalite ve en uygun fiyat ile tüketiciye ulaştırılmasıdır. Yüksek indirim (hard-discount) modelinin Türkiye’deki ilk temsilcisi olan BİM, portföyünde yaklaşık 750 ürün bulundururken aynı zamanda çok sayıda özel markalı ürünü de müşterilerine sunmayı hedeflemektedir.

Bim Biryağ Fiyatları – Bim Nutella Fiyatları – Bim Bebek Bezi Fiyatları – Bim Televizyon Fiyatları – Bim Pirinç Fiyatları – Bim Eldiven Fiyatları – Bim Pastırma Fiyatı – Bim Kahve Fiyatları – Bim Telefon Fiyatları – Bim Ekmek FiyatlarıBim Garnitür FiyatlarıBim Deterjan Fiyatları

Yazımızda paylaştığımız gibi güncel Bim Ürün Fiyatları listemize bu kategorimizden ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Market alışverişlerinden önce fiyat araştırması yapmayı seviyor ve gerekli görüyorsanız Fiyatı Nedir sitemiz tamda sizler için hizmet vermektedir. Güncel Market fiyatlarını ve detaylarını sizlerle paylaşmaktadır. Bim ürünlerinin güncel fiyatlarına ulaştığınız gibi diğer marketlerinde güncel ürün fiyatlarına ulaşabilirsiniz. Eklenmesini istediğiniz fiyat listesi olursa bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: