Hal Fiyatları

Hal Fiyatları

Hal Fiyatları araştırması yapan kullanıcılarımız için geniş kapsamlı bir Hal Fiyat araştırması yaptık. Fiyat araştırma platformu olarak sizlere en güncel bilgileri Hal Fiyatları listesinde olduğu gibi sunmaya çalışmaktayız. Yazı içeriğimizde Hal Fiyatları ile beraber Hal Fiyatı, Uygun Hal fiyatları, Ucuz Hal fiyatları bilgilerine de ulaşacaksınız.

Hal fiyatı başlığı altında sizlere güncel ve detaylı fiyat bilgileri sunduk. Belirttiğimiz Hal fiyatları bu yazıyı hazırladığımızda güncel Hal fiyatıdır. Eğer mağaza, market vb gibi yere giderek farklı bir fiyatla karşılaşırsanız bizlere yorumlar kısmından bilgi verebilirsiniz. Bu sayede Hal fiyat listesinin sürekli güncel kalmasında yardımcı olabilirsiniz. Ayrıca bizler haftalık ve aylık periyotlar halinde Hal Fiyatları listesini güncellemekteyiz.

Fakat dolar kurundaki hareketlilikten dolayı fiyatlarda anlık değişiklikler oluyor, bu gibi durumları bildirerek Hal Fiyat bilgisinin daha hızlı güncellenmesinde bize yardımcı olabilirsiniz.

Elmalı Hal Fiyatları
Elmalı Hal Fiyatları

Hal Fiyatları

Hal satın almak veya hizmetinden yararlanmak isteyen kullanıcılarımız internette Hal fiyatı araştırması yapar. Ekonomi hareketliliği yüzünden bu durum oldukça normaldir. Tamda bu noktada Fiyatinedir.net sitesi tam da bu konuda sizlere güncel fiyat bilgilerini sunmaktadır. Fiyat araştırma platformumuzdan güncel fiyat bilgilerine sürekli olarak ulaşabilirsiniz.

Ekonomideki hareketlilikten dolayı Hal Fiyatları listesi de sürekli zamlanmaktadır. Tamda bu konuda sizlere sürekli güncel Hal Fiyatı bilgisini sunmayı arzu etmekteyiz.

Son araştırmalarımız doğrultusunda ilgili kurumların mağaza, çağrı merkezi ve internet mecralarından toparladığımız güncel Hal Fiyatları aşağıdaki gibidir;

Sebzeler;

Urun Adı Birim En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Akdeniz Baharatları Kutu 180,00 TL 220,00 TL
Akdeniz Yeşilliği Kutu 180,00 TL 220,00 TL
Barbunya Kilogram 15,00 TL 25,00 TL
Biber (Capia) Kilogram 25,00 TL 35,00 TL
Biber (Capya) Tarla Kilogram 10,00 TL 17,00 TL
Biber (Çarli) Kilogram 10,00 TL 15,00 TL
Biber (Çarli)İkinci Kilogram 8,00 TL 10,00 TL
Biber (Dolma) Kilogram 15,00 TL 20,00 TL
Biber (Dolma)İkinci Kilogram 8,00 TL 13,00 TL
Biber (Köy) Kilogram 15,00 TL 20,00 TL
Biber (Renkli) Kilogram 30,00 TL 50,00 TL
Biber (Sivri) Kilogram 10,00 TL 15,00 TL
Biber (Sivri)İkinci Kilogram 8,00 TL 10,00 TL
Biber Köy II. Kilogram 10,00 TL 15,00 TL
Biber(Sivri Kıl) Kilogram 25,00 TL 35,00 TL
Brokoli Kilogram 8,00 TL 12,00 TL
Dereotu Demet 2,00 TL 3,00 TL

 

Meyveler;

Urun Adı Birim En Düşük Fiyat En Yüksek Fiyat
Armut Kilogram 7,00 TL 8,00 TL
Armut (Deveci) Kilogram 15,00 TL 25,00 TL
Armut (Santamaria) Kilogram 15,00 TL 25,00 TL
Avakado Adet 7,00 TL 15,00 TL
Ayva Kilogram 8,00 TL 15,00 TL
Çilek II. Kilogram 10,00 TL 20,00 TL
Çilek(I.) Kilogram 25,00 TL 40,00 TL
Elma (Amasya) Kilogram 10,00 TL 22,00 TL
Elma (Bodur) Kilogram 10,00 TL 13,00 TL
Elma (Golden) Kilogram 10,00 TL 22,00 TL
Elma (Gransimit) Kilogram 10,00 TL 25,00 TL
Elma (Starkin) Kilogram 10,00 TL 23,00 TL
Elma(fuji) Kilogram 15,00 TL 25,00 TL
Elma(GoldenII.) Kilogram 7,00 TL 10,00 TL
Elma(gransimit)II. Kilogram 8,00 TL 10,00 TL
Elma(starkin)II. Kilogram 7,00 TL 10,00 TL
Erik (Anjelik) Kilogram 13,00 TL 23,00 TL
Greyfurt Kilogram 8,00 TL 15,00 TL
Hurma Kilogram 7,00 TL 20,00 TL
İncir (Siyah) Kilogram 30,00 TL 70,00 TL
Karpuz (1.Kalite) Kilogram 12,00 TL 20,00 TL
Kavun Kilogram 13,00 TL 17,00 TL
Kavun (Çıkma) Kilogram 7,00 TL 8,00 TL
Kavun (Kırkağaç) Kilogram 5,00 TL 8,00 TL
Kestane Kilogram 30,00 TL 70,00 TL
Kivi (Yerli) Kilogram 10,00 TL 30,00 TL

Paylaştığımız Hal Fiyatı güncel fiyatlardır. Unutmamak gerekir ki fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir bu noktada mağazadan, kuruluştan bilgi almak daha sağlıklı olacaktır. Fiyatınedir.net üzerinde yayınlanan fiyat bilgileri sadece kılavuz ve bilgilendirme amaçlıdır. Fiyatlar zaman içerisinde güncellenebilir, değişebilir bu durumda ilgili kurumlardan güncel fiyat bilgisini temin edebilirsiniz.

Meyve Sebze Hali
Meyve Sebze Hali

Hal Fiyatı Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Hal için araştırma yaparak en uygun fiyattan yararlanmayı istemektesiniz. Uygun ve ucuz Hal Fiyatları hakkında araştırmanıza bizde katkı sağlamak için güncel Hal Fiyat listesini paylaştık. Yorumlar kısmından eksik veya hatalı gördüğünüz kısımları bize bildirebilirsiniz. Hal Fiyatları hakkında merak edilen, sıkça sorulan soruları sizler için derledik inceleyebilirsiniz. Güncel ve detaylı fiyat listelerine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz

Fiyatinedir.net Hal Fiyatları bilgisini sizler için araştırdı ve yayınladı. Bu yazımızı takibe alarak güncel Hal Fiyatı nedir bunu öğrenebilirsiniz. Unutmayın sitemiz üzerinde diğer konulara bakarak güncel fiyatları sürekli takip edebilirsiniz.

HAL FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: İstanbul Hal fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Hal Fiyatları kaç lira?

Hal fiyatları güncel zamlarla beraber ortalama 10 TL’dir. Güncel Hal Fiyatı 10 TL‘dir. Bu fiyat yazı tarihindeki son zamlarla yükselen fiyattır. Sürekli gelen zamlar Hal Fiyatını da etkilemektedir. Bundan dolayı sitemiz Hal fiyat listesini haftalık ve aylık periyotlar halinde güncellemektedir. Sizde yorumlar kısmından bize bilgi vererek Hal fiyat bilgisinin güncellenmesini sağlayabilirsiniz.

Hal fiyatı gibi güncel fiyat listesine sitemizi takip ederek ulaşabilirsiniz. Ayrıca eklenmesini istediğiniz fiyat listesini iletişim bilgilerimizden bize iletebilirsiniz.

Hal Fiyatları Zamlanacak mı?

Hal fiyatları hatta diğer ürün ve hizmetlerin hepsi maalesef döviz ve yakıt fiyatlarına orantılı olarak zamlanmaktadır. Bu neticede dövizdeki hareket veya yakıttaki, benzindeki zamlanma direk Hal Fiyatı listesine yansıyacaktır. Bununla beraber Hal Fiyat listesi de zamlanacaktır. Bizler normalde haftalık veya aylık olarak konuları güncelliyoruz. Fakat döviz ve yakıt zamlanması gibi etkileyen hızlı durumda fiyat listemiz 1-2 gün eski kalabiliyor. Anlık zamlarda bizlere yorumlar kısmından bildirim de bulunarak fiyatın güncellenmesine katkı sağlayabilirsiniz.

HAL FİYATI GİBİ MERAK EDİLEN BİR DİĞER FİYAT LİSTESİDE: Anamur Hal Fiyatları LİSTESİDİR. DİLERSENİZ BU YAZIMIZIDA İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

Hal Fiyatı doğru mu?

Hal fiyat bilgisi doğru ve günceldir. Fiyat listelerini oluştururken özellikle mağazalardan, firma iletişim bilgilerinden ve internet mecralarındaki fiyat listeleri, kullanıcı yorumlarından yola çıkarak Fiyat tablosu oluşturuyoruz. Bu neticede fiyat listesini haftalık periyotlar ile güncelliyoruz. Doğal olarak sizlere güncel fiyat listesini ulaştırmış oluyoruz.

Hal fiyat bilgileri zamlarda güncellenerek sizlere ne güncel haliyle sunulmaktadır. Fiyatı nedir, fiyat araştırma platformunda bulunan bütün konularımız haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenmektedir. Sizlerde sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz.

Ayrıca sitemizde bulamadığınız bir fiyat listesi olursa iletişim bilgilerimizden bize bildirim açabilirsiniz. Ortalama 1-2 iş günü içerisinde fiyat listesi eklenir veya güncellenir. Hal Fiyatı gibi GENEL FİYATLAR kategorimizde yer alan diğer konulara da ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz.

Hal Fiyatı Hakkında

Sizlere hazırladığımız Hal Fiyatı hakkında genel bilgilerde vermiş olduk. Sitemizde güncel fiyat bilgileri yer alır. Sitemizi takip ederek marketlerden tutun ürünlere kadar her alanda fiyat bilgilerini araştırabilir bilgi sahibi olabiliriniz.

Özellikle son dönemlerdeki piyasa hareketliliği Hal fiyat listesi gibi fiyat listelerini sürekli araştırma ihtiyacı sunmaktadır. Sizde sitemizden güncel fiyatlara ulaşabilirsiniz.

Peki Hal Fiyatı bilgisine nasıl mı ulaştık?

Mağazalardan, çağrı merkezlerinden ve internet kanallarından araştırma yaparak güncel ve doğru Hal Fiyatı listesini hazırladık.

  • Paylaştığınız Hal Fiyat bilgisi ne kadar güncel?

Hal Fiyat bilgisi gibi sitemizde yer alan bütün Fiyatların listesi haftalık veya aylık periyotlar ile güncellenerek sizlere güncel olarak sunulmaktadır.

Fiyatinedir.net Bilgilendirme Metni

Fiyatinedir.net web sitesi sizlere güncel fiyat bilgisi sağlamak üzere kılavuz görevi gören bir platformdur. Bu noktada Hal fiyatı gibi diğer tüm konularımızda yer alan fiyat bilgileri sadece kılavuz olması için yayınlanmaktadır. Sitemiz Hal fiyat listesi gibi diğer fiyat listelerini de ilgili kurumların çağrı merkezi, fiziki şube ziyareti, internet mecraları ayrıca internetteki kullanıcı, tüketici yorumları üzerinden temin etmektedir. Fiyatlar bölgeye göre değişiklik gösterebilir. Bu konuda fiyatinedir.net web sitesinin bir sorumluluğu bulunmamaktadır. Güncel fiyatlar için ilgili kurumlardan fiyat talep edebilirsiniz. Daha detaylı bilgi için sitemizde bulunan sorumluluk reddi sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iletişim ve hakkımızda sayfalarında sitemiz ve hizmetimiz ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Reklam çalışması gibi durumlar için mail adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

YORUM YAZIN

Fiyatlar hakkında ne düşünüyorsunuz?