Şok Köpek Maması Fiyatları

Şok Köpek Maması Fiyatları

Şok Köpek Maması Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Köpek maması fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Köpek mamalarıda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Köpek maması Fiyatı 2022 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Köpek maması fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Köpek Maması fiyatı 2022 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından öğrenilmiştir.

Şok Güncel Köpek Maması Fiyatları

Şok Köpek Maması Fiyatları

  • Pedigree Köpek Maması Biftekli Yetişkin 100 Gr = 4,95₺
  • Free Dog Yetişkin Köpek Maması Biftekli 3 Kg = 58,90₺
  • Free Dog Köpek Maması Biftekli Yetişkin 415 Gr = 10,75₺
  • Pedigree Biscrock Original 200 Gr = 13,75₺
  • Pedigree Sığır Etli Köpek Konservesi 400 Gr = 13,50₺

Şok Köpek maması Fiyatı 2022 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Şok Köpek Maması Markaları Nedir?

Şok’da satılan Köpek maması markaları Pedigree ve Free Dogdur.

Şok Köpek Maması Fiyatı 2022 Ne Kadar?

Pedigree Sığır Etli Köpek Konservesi 400 Gr = 13,50₺

Şok Sığırlı Köpek Maması Fiyatları
Şok Sığırlı Köpek Maması Fiyatları

Köpek Maması Nedir? Gerekli Mi?

Köpek maması, köpekler ve diğer ilgili köpekler tarafından tüketilmek üzere özel olarak formüle edilmiş ve tüketilmiş yiyeceklerdir. Çiğ et diyeti, Köpek eti, vejetaryen ve vegan köpek diyeti, köpek yavrusu beslenmesi, yaşlı köpek diyeti ve köpek bisküvisi de buna dahildir. Tüm etoburlarda olduğu gibi, köpekler de keskin, sivri dişlere sahiptir ve et tüketimine bitkisel maddelere göre daha uygun kısa gastrointestinal yollara sahiptir. Bu doğal etçil tasarıma rağmen, köpekler binlerce yıldan fazla bir süredir adapte olmayı başarmış, etin ve et olmayan artıkların ve insan varlığının artıklarının üzerinde hayatta kalmayı ve köpeklerin karbonhidratları sindirme kabiliyetini gösteren çalışmalarla çeşitli yiyeceklerde gelişmeyi başarmışlardır. Kolayca köpekler ve kurtlar arasında önemli bir fark olabilir.

Şok Pedigree mama fiyatları
Şok Pedigree mama fiyatları

Şok Hakkında:

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

Şok Telefon Fiyatları – Şok Domestos FiyatlarıŞok Televizyon Fiyatları – Şok Nutella Fiyatları – Şok Sucuk Fiyatları – Şok Pasta Malzemeleri Fiyatları – Şok Sakız Fiyatları – Şok Ekmek Fiyatları – Şok Meyve FiyatlarıŞok Sebze FiyatlarıŞok Köpek Maması FiyatlarıŞok Kedi Maması FiyatlarıŞok Çorba FiyatlarıŞok Oyuncak FiyatlarıŞok Bebek Maması Fiyatları 

Etiketler

Fiyatı Nedir ?

error: