1. Anasayfa
 2. Şok Ürün Fiyatları

Şok Köpek Maması Fiyatları

Şok Köpek Maması Fiyatları
Şok Köpek Maması Fiyatları
0

Şok Köpek Maması Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Şok Köpek maması fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Köpek mamalarıda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Şok Köpek maması Fiyatı 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Şok Köpek maması fiyat bilgisi yer almaktadır. Şok Köpek Maması fiyatı 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Şok mağazalarından öğrenilmiştir.

Şok Güncel Köpek Maması Fiyatları

Şok Köpek Maması Fiyatları

Şok Köpek MamasıFiyatları
Free Dog Yetişkin Köpek Maması Biftekli 3 Kg Fiyatı119,00 TL
Pedigree Biscrock Original 200 Gr Fiyatı29,90 TL
Pedigree Sığır Etli Köpek Konservesi 400 Gr Fiyatı33,90 TL
Free Dog Biftekli Yetişkin Köpek Maması 10 Kg Fiyatı295,00 TL
Jazzy Köpek Maması Ton Balıklı 400 Gr Fiyatı22,95 TL
Jazzy Köpek Maması Tavuk Etli 400 Gr Fiyatı22,95 TL
Şok Köpek Maması Fiyatları
Şok Sığırlı Köpek Maması Fiyatları
Şok Sığırlı Köpek Maması Fiyatları

Köpek Maması Nedir? Gerekli Mi?

Köpek maması, köpekler ve diğer ilgili köpekler tarafından tüketilmek üzere özel olarak formüle edilmiş ve tüketilmiş yiyeceklerdir. Çiğ et diyeti, Köpek eti, vejetaryen ve vegan köpek diyeti, köpek yavrusu beslenmesi, yaşlı köpek diyeti ve köpek bisküvisi de buna dahildir. Tüm etoburlarda olduğu gibi, köpekler de keskin, sivri dişlere sahiptir ve et tüketimine bitkisel maddelere göre daha uygun kısa gastrointestinal yollara sahiptir. Bu doğal etçil tasarıma rağmen, köpekler binlerce yıldan fazla bir süredir adapte olmayı başarmış, etin ve et olmayan artıkların ve insan varlığının artıklarının üzerinde hayatta kalmayı ve köpeklerin karbonhidratları sindirme kabiliyetini gösteren çalışmalarla çeşitli yiyeceklerde gelişmeyi başarmışlardır. Kolayca köpekler ve kurtlar arasında önemli bir fark olabilir.

Şok Pedigree mama fiyatları
Şok Pedigree mama fiyatları

Şok Hakkında:

Türkiye’nin 81 ilinde 7661’i aşan mağazamız, 24 dağıtım merkezimiz ve 25.000’e ulaşan çalışanımızla, müşterilerimizin temel ihtiyaç maddelerinin tamamına yakınını “tek yerden” ve evlerine en yakın noktadan karşılamalarını sağlıyoruz.
Mağaza ağımızı, müşterilerimize daha etkili ulaşabilmek amacıyla sürekli ve hızlı bir biçimde genişletiyoruz.

Şok Telefon Fiyatları – Şok Domestos FiyatlarıŞok Televizyon Fiyatları – Şok Nutella Fiyatları – Şok Sucuk Fiyatları – Şok Pasta Malzemeleri Fiyatları – Şok Sakız Fiyatları – Şok Ekmek Fiyatları – Şok Meyve FiyatlarıŞok Sebze FiyatlarıŞok Kedi Maması FiyatlarıŞok Çorba FiyatlarıŞok Oyuncak FiyatlarıŞok Bebek Maması Fiyatları 

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir