Sülün Kuşu Fiyatları

Sülün Kuşu Fiyatları

Sülün Kuşu Fiyatları araştırılmaktadır. Fiyat araştırma sitesi olarak sizlere güncel Sülün Kuşu Fiyatları araştırması yaptık ve Sülün Kuşu Fiyat bilgisini sunuyoruz. Sitemizi takip ederek güncel fiyat bilgilerine ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz. Sülün Kuşu Fiyat gibi güncel fiyat bilgileri için sitemizi takip edebilirsiniz.

Sülün Kuşu Fiyatları

Sülün Kuşu Fiyatları sizler için güncel olarak araştırılmıştır. Sülün Kuşu Fiyat bilgisine ilgili kurumlardan, cağrı merkezlerinden ve internet sitelerinden ulaşılmıştır. işte güncel Sülün Kuşu Fiyat bilgisi;

Sülün KuşuYaşıSülün Kuşu Fiyatı
JAVA TAVUSKUŞU 2 YAŞINDA ERKEK2 yaşında 15.000 TL
TAVUS KUŞU DİŞİ ERKEK6 – 12 Aylık4.000 TL
Tavuskuşu
6 – 12 Aylık
1.500 TL
1 YAŞINDA TAVUS KUŞLARI ERKEK – DİŞİ11.650 TL
Sülün Kuşu Fiyatları

Sülün Kuşu

Dünya üzerinde pek çok farklı kuş türü bulunmaktadır. Özellikle farklı özellikleri olan bu kuşların yaşayış şekilleri de birbirlerinden farklı olabilir. Sülün kuşları da fiziksel ve yapısal özellikleri ile ön plana çıkar. Sülün kuşu nedir? Kısaca özellikleri nelerdir? Tüm ayrıntıları ile sizler için derledik.

satilik sülün yavruları
satilik sülün yavruları

Sülün Kuşu Nedir?

Kuşlar arasında en farklı türlerden birisi de sülün kuşudur. Sülün kuşu uzun kuyruklu ve derin vücutlu bir kuş türüdür. Küçük bir başa sahip olan sülün kuşu uzun bir boya sahiptir. En bilinenleri de bayağı sülündür. Sülün kuşları doğal alanlarda yaşamasının yanı sıra soylarının devam ettirilmesi için çiftliklerde de yetiştirilebilir. Sülün kuşlarının türleri her geçen gün azalmaktadır. Bu kapsamda sülün kuşlarının neslinin korunması için de çeşitli çalışmalar yapılmaktadır. Sülün kuşları genel olarak orman kenarları ile ağaçlık bazı yerlerde yaşamaktadırlar. Sülün kuşları genellikle çalılık ve sulak alanlarda yaşarlar.

Muhabbet Kuşu Fiyatları

altın sülün fiyatları
altın sülün fiyatları

Kısaca Özellikleri Nelerdir?

Sülün kuşlarının kendilerine has bazı özellikleri bulunmaktadır. Bayağı sülünlerin dişileri ve erkekleri farklıdır. Sülün kuşları genellikle parlak renkli ve uzun kuyrukludur. Dişilerin ise tüyleri çok parlak değildir. Erkek sülün kuşlarının tüyleri çok daha parlaktır. Erkek sülün kuşları daha süslü ve gösterişlidir. Erkek sülün kuşlarının gözlerinin etrafında çıplak ve koyu kırmızı renkler bulunmaktadır.

Sülün Kuşları Nasıl Beslenir?

Sülün kuşları hem bitkisel hem de hayvansal besinler tüketebilirler. Sülün kuşlarının besin kaynakları çok fazladır. Kuşlar genel olarak bitki tohumları, meyveler ve tahılları tüketirler. Ayrıca sülün kuşları sinekler, solucanlar ve sinekler yerler. Sülün kuşları kolaylıkla besin bulabilir.

Hollanda Muhabbet Kuşu Fiyatı

Sülün Kuşu Fiyatları Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Sülün Kuşu Fiyatları hakkında sıkça merak edilenlere yer vermeye çalıştık.

Sülün kuşu Türkiyede nerede yaşar?

Habitat. Kuşlar, ormanlık bölge, çiftlik arazileri, çalılık ve sulak arazilerde bulunur.

Sülünler ne ile beslenir?

Sülünlerin doğadaki başlıca yiyecekleri tahıllar, bitki tohumları, meyveler ve yeşil filizlerdir. Bunların yanı sıra eklem bacaklı böcekler ile bunların larvaları, karıncalar, çekirgeler, örümcekler, sinekler, salyangozlar ve solucanlarla da beslenirler.

Sülün kuşu uçar mı?

Samsun Gelemen ve İstanbul Polonezköy Sülün Üretme Merkezlerinde üretilen 22 bin sülün de doğada uçmaya başladı.

Sülün Kuşu Fiyatları

Kuşkonmaz Fidesi FiyatlarıKuşkonmaz Fiyatları

Etiketler

Fiyatı Nedir ?