1. Anasayfa
 2. Ekonomi Haberleri

TOKİ’den Kırklareli’nde 158 Konutluk Yeni Proje Geliyor! İşte Detaylar

TOKİ’den Kırklareli’nde 158 Konutluk Yeni Proje Geliyor! İşte Detaylar
TOKİ'den Kırklareli'nde 158 Konutluk Yeni Proje Geliyor! İşte Detaylar
0

Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), Kırklareli ilinde yeni bir konut projesine start veriyor. İhale tarihi 2 Ekim olarak belirlenen bu projede 158 adet konut inşa edilecek. Detayları inceleyelim:

Kırklareli’ne Yeni Konutlar

TOKİ, Kırklareli ilinde konut sahibi olmak isteyenlere müjde veriyor. Kırklareli’nin Merkez ilçesine yapılacak bu proje, Hamidiye Mahallesi’nde hayata geçirilecek ve 158 adet konut içerecek.

Kırklareli'ne Yeni Konutlar
Kırklareli’ne Yeni Konutlar

Altyapı ve Çevre Düzenlemesi

Proje kapsamında sadece konutlar değil, aynı zamanda altyapı ve çevre düzenlemesi de yapılacak. Bu çalışmaların tamamlanması için TOKİ, 400 takvim gününü öngörüyor.

İhale Detayları

Kırklareli projesi için düzenlenen ihale, 2 Ekim 2023 tarihinde saat 11:00’de gerçekleştirilecek. İhale komisyonunun toplantısı, Toplu Konut İdaresi Başkanlığı’nda yer alacak.

İhaleye Kimler Katılabilir

İhale, hem yerli hem de yabancı isteklilere açık olacak. Ancak, Kamu İhale Kurumu tarafından belirlenen esaslar çerçevesinde, yerli isteklilere %15 oranında fiyat avantajı uygulanacak.

İhale Dokümanı

İhale dokümanı, elektronik ortamda EKAP (Elektronik Kamu Alımları Platformu) üzerinden bedelsiz olarak görüntülenebilecek. Teklif vermek isteyenlerin ihale dokümanını e-imza kullanarak indirmeleri gerekecek.

Tekliflerin Gönderimi

Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlanacak ve e-imza ile imzalanarak ihale tarihine kadar gönderilecek.

Geçici Teminat

Teklif verecek isteklilerin, teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri bir miktar geçici teminat vermeleri gerekecek.

Süre ve İşe Başlama Tarihi

İş, sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 10 gün içinde yer teslimi yapılarak başlayacak ve 400 takvim günü içinde tamamlanacak.

Benzer İşler ve Yeterlik Kriterleri

İhalede benzer iş olarak kabul edilecek işler ve benzer işlere denk sayılacak mühendislik ve mimarlık bölümleri belirtilmiştir. Bu kriterlere uygunluğu sağlayan istekliler, yeterli kabul edilecektir.

Ekonomik Açıdan En Avantajlı Teklif

İhalede ekonomik açıdan en avantajlı teklif, sadece fiyat esasına göre belirlenecektir.

Konsorsiyum

Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilmesine izin verilmemektedir.

TOKİ, Kırklareli ilindeki bu yeni konut projesiyle bölgeye daha fazla konut seçeneği sunarak vatandaşların konut sahibi olma hayallerine destek olmayı hedefliyor. Proje, bölgenin konut ihtiyacına çözüm getirmeyi amaçlıyor.

TOKİ’nin Ucuz Konut Projeleri Hangi İlleri Kapsıyor? İşte Detaylar
TOKİ Silivri Projesiyle 257 Yeni Konut İhalesi Yakın Zamanda Gerçekleşiyor
Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı, Faizsiz Konut Kredisi Desteği Sunuyor

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Merhaba, İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünden mezun olduktan sonra, 10 yılı aşkın süredir fiyat araştırmaları alanında çalışmaktayım. Fiyat araştırma teknikleri , fiyatlandırma stratejileri üzerine makaleler yazıp çalışmalar yapmaktayım. Fiyatinedir.net sitesinde güncel fiyat araştırmaları ve karşılaştırmaları ile ilgili yazılar paylaşıyorum.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir