1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Enginar Fiyatları

Migros Enginar Fiyatları
Migros Enginar Fiyatları
0

Migros Enginar Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros enginar fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Enginarlarda güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Enginar Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros enginar fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros enginar fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

migros enginar
migros enginar

Migros Enginar Fiyatları

Migros EnginarFiyatları
Enginar Soyulmuş Adet Fiyatı19,90 TL
Enginar Soyulmamış Adet Fiyatı19,90 TL
Gurme212 Marineli Izgara Çeyrek Dilim Enginar 230 G Fiyatı59,90 TL
Tat Enginar 610 G Fiyatı89,90 TL
Gurme 212 Çanak Enginar 510 G Fiyatı64,50 TL
Muti Dondurulmuş Enginar Specıal 4’lü 185G Fiyatı24,00 TL
Migros Enginar Fiyatları

Migros Enginar 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Migros Enginar Markaları Nedir?

Migros’ta satılan enginar markaları Viru, Tat, Tukaş, Talia ve Anttır.

Migros Enginar Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Tat Enginar 610 G = 89,90₺

enginar fiyatı migros
enginar fiyatı migros

Migros Enginar Faydaları Nedir?

1-Yüksek protein içeriği sayesinde kalp kasını güçlendirir, üre seviyesini düşürerek kalbin rahat çalışmasını sağlar.
2-Demir bakımından zengin yönüyle, demir eksikliği anemisinde tavsiye edilir.
3-Antioksidan özelliği sayesinde, toksik maddelerin vücuttan atılmasına yardımcı olarak, karaciğerin sağlıklı çalışmasını destekler.
4-Yapısında bulunan potasyum minerali, vücutta ki sodyum-potasyum dengesini düzenleyerek tansiyonu düzenler.

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Bim Mısır fiyatıBim Kulaklık fiyatıMigros Sucuk fiyatıŞok Limon fiyatıMigros Toblerone fiyatlarıMigros Manda sütü fiyatı  – Migros enginar fiyatları  – Migros peynir fiyatlarıŞok dondurulmuş ürünlerin fiyatı

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Migros insan ve iyi yaşam konularında 2014-2015 yıllarında BİST’in sürdürülebilirlik endeksine giren ilk ve tek perakendeci şirket olmuştur.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir