1. Anasayfa
 2. Migros Ürün Fiyatları

Migros Toblerone Fiyatları

Migros Toblerone Fiyatları
Migros Toblerone Fiyatları
0

Migros Toblerone Fiyatları arayışı içindeyseniz doğru yerdesiniz. Sizler için güncel Migros Toblerone fiyat bilgisine ulaştık ve mağazalardan aldığımız fiyat doğrultusunda bu yazımızı paylaştık. Ülkemizde birçok ürün pandemi nedeniyle zamlandı. Tobleroneler’de güncel zamlardan etkilendi. Peki Güncel ve Zamlı Migros Toblerone Fiyatları 2023 yılında ne kadar olacak ? Bu yazımızda güncel Migros Toblerone fiyat bilgisi yer almaktadır. Migros Toblerone fiyatları 2023 yılı içerisinde güncel ve doğru olarak Migros mağazalarından öğrenilmiştir.

toblerone fiyat
toblerone fiyat

Migros Toblerone Fiyatları

Migros TobleroneFiyatları
Toblerone Sütlü Çikolata 100 G Fiyatı44,90 TL
Toblerone 35 G Fiyatı15,50 TL
Toblerone Bitter Çikolata 100 G Fiyatı44,90 TL
Toblerone Fruit&Nut 100 G Fiyatı44,90 TL
Toblerone Beyaz 100 G Fiyatı44,90 TL
Migros Toblerone Fiyatları

Migros Toblerone 2023 ile İlgili Sıkça Sorulan Sorular:

Toblerone Hangi Markette Mevcut?

Toblerone Migroslara bulunmaktadır.

Toblerone Migros Fiyatları 2023’de Ne Kadar?

Toblerone 35 G = 15,50 TL

toblerone migros
toblerone migros

Migros Toblerone Domuz Yağı İçeriyor Mu?

Toblerone’un içeriğine dokunulmadığının altını çizen şirketin bir sözcü, “Sadece alkol ve domuz eti gibi ürünleri kullanmaktan kaçındıklarını” ifade etti. Çikolatanın orijinal tarifinde şeker, süt tozu, kakao yağı, kakao, bal, süt yağı, badem, soya, yumurta beyazı ve vanilya bulunuyor.

Toblerone Hakkında

Toblerone, Jean Tobler’in hayata geçirdiği, Mondelēz İnternational lisansı altında hâlen üretimde olan bir İsviçre çikolata markasıdır. Ana bileşenleri bal ve badem nugasıdır.

Kaynak: Wikipedia

Migros Hakkında

Migros Ticaret A.Ş., Türkiye’deki süpermarket zincirlerinden biridir. Migros’un temelleri 1954 yılında İstanbul Belediyesi’nin aldığı kararla, İsviçre’de “Ucuzluğun Kralı” sloganıyla bilinen Migros teşkilatının benzerinin Türkiye’de kurulması ile atıldı. 1975 yılında Koç Topluluğu’ndan Vehbi Koç’un istek ve yönlendirmesiyle hisseleri Koç Holding tarafından devralınan Migros, 1991 yılında halka açıldı. 1990 yılının sonundan itibaren büyük mağazacılık uygulamasına başlayan Migros, 2005 yılında perakende zinciri Tansaş’ı satın aldı.

Bim Mısır fiyatıBim Kulaklık fiyatıMigros Sucuk fiyatıŞok Limon fiyatıMigros Toblerone fiyatlarıMigros Manda sütü fiyatı  – Migros enginar fiyatları  – Migros peynir fiyatlarıŞok dondurulmuş ürünlerin fiyatı

2020 yılı itibarıyla 2213 Migros şubesine, 61 Macrocenter şubesine yurt dışı operasyonları için 30 Ramstore şubesine sahiptir. Online operasyonlar için ise Migros Sanal Market ve Migros Hemen vardır.

Buna Tepkiniz Ne Oldu?
 • 0
  be_endim
  Beğendim
 • 0
  be_enmedim
  Beğenmedim
 • 0
  _a_k_n_m
  Şaşkınım
 • 0
  k_zd_m
  Kızdım

Fiyatinedir.net olarak, tüketicilere en iyi fiyatları sunmanın yanı sıra bilinçli alışveriş yapmalarını sağlamak için bir dizi misyonu benimsiyoruz. Müşterilerimize rehberlik etmek, doğru bilgileri sağlamak ve onlara güvenilir bir alışveriş deneyimi sunmak için çalışıyoruz.Misyonumuzun bir parçası olarak, tüketicilere ürünler hakkında detaylı ve doğru bilgiler sunmayı hedefliyoruz. Ürünlerin özelliklerini, teknik detaylarını, kullanıcı yorumlarını ve değerlendirmelerini titizlikle inceliyor ve bunları kullanıcılara sunuyoruz. Böylece, müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun ürünleri seçmelerine yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

Yazarın Profili

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir